Є такі жінки, які вже не бояться не сподобатися

Є такі жінки, які вже не бояться не сподобатися

Є такі жінки, які вже не бояться. Яким вже пізно боятися. Боятися не сподобатися. Не відповідати. Не знати. Не встигнути. Готувати плов. Правильно малювати стрілки.

Вони не бояться перепитати. Виглядати безглуздо. Їм є, що надіти до літа. Восени теж. І це не проблема. У їхньому житті все менше прогалин. Вже не страшно не по прямій. Можуть криво. Знають, що красиво – це всередині. Вони не бояться потонути. Так як давно живуть на глибині. Не соромляться плакати. Від горя і радості. Сміятися від цього теж вміють.

Їм вже пізно боятися сивини. Зморшок. Вони вже не перші. І тепер все від посмішки. Їм вже пізно боятися, що подумають. Колеги. Свекруха. Люди.

Їм байдуже. Прийшов він о 18:30 або 21:00. Якщо він любить. І поспішає. Головне – він є. Вони вже не бояться бути одні. Вміють не бачити того, хто не помічає. Відходити від того, хто відштовхує.

Про що молитися. У них все від душі. Вони – чиясь віддушина. Їм не страшно здатися дурними. Товстими. Худими. Вони давно перестали здаватися. І почали бути.

Робити те, що люблять. Любити того, хто любить. Спати з тим, з ким не заснеш. Навіть якщо дуже хочеться.

Вони вже не звинувачують батька. Люблять маму. Вони не бояться померти. Тому що – живуть.

Є жінки, яким уже пізно боятися.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!