Їй 4 роки, а її чоловікові — 29. Як ви думаєте, чому батьки дівчинки пішли на це?

Їй 4 роки, а її чоловікові — 29. Як ви думаєте, чому батьки дівчинки пішли на це?

 

Аббі — 4-річна дівчинка з Нью-Йорка. Вона завжди посміхається, але за цією посмішкою ховається страшна таємниця — дівчинка хвора на лейкемію. Причому особливої ​​«дитячої» форми.

Вона практично живе в клініці, де проходять, можливо, останні місяці її життя.

Але дитина не сумує, тому що про неї піклується доброзичливий персонал. Особливо дівчинці подобається медбрат Метт Хіклінг, якого вона відвідує кожен день, навіть якщо сьогодні їй не потрібна перевірка. Аббі так любить Метта, що мріє вийти за нього заміж.

Одного вечора дівчинка розповіла про це своїй мамі. Вона сказала, що хоче завтра зробити хлопцю пропозицію і вже навіть знайшла кільце. Коли про це дізнався Метт, він тут же став готуватися до «весілля», плануючи вразити майбутню наречену приємними сюрпризами.

На наступний день Аббі чекало багато подарунків і несподіванок. Весь медперсонал намагався зробити маляткові красиве «весілля».

Аббі подарували прекрасне біле плаття, а нареченому — футболку із зображенням смокінгу.

Дівчинку обсипали пелюстками троянд і привітаннями. «Ти вийдеш за мене заміж?» — запитав Метт. Уражена дівчинка закричала: «Тааак!!!». І тут же обняла коханого медбрата.

Молодята обмінялися обручками і приступили до дегустації весільного торта.

Після цього Метт говорив, що він дуже хоче, щоб всі рідні дівчинки з посмішками згадували цей день. Можливо, такі спогади допоможуть їм справлятися з сумом і переживати всі неприємності. Сам же він зізнався, що це «весілля» точно ніколи не забуде.

До речі, це ще один подарунок для Аббі, але вже від Метта. Для своєї улюбленої пацієнтки хлопець купив і прикрасив «весільний автомобіль».

Напевно, це найкращий медбрат у всьому світі! Метт розумів, що дівчинці ні в якому разі не можна розкисати і опускати руки. Він допоміг дитині забути про свою хворобу і по-справжньому насолоджуватися життям. Як приємно розуміти, що такі історії дійсно відбуваються в нашому складному світі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!