Жінка повинна бути щасливою. І більше вона нічого нікому не повинна!

Жінка повинна бути щасливою. І більше вона нічого нікому не повинна!

Бути жінкою

Це означає бути досить слабкою, щоб мати поруч сильного чоловіка. І досить мудрою, щоб бути слабкою. Шукати не широку спину, а широке серце. Виходити заміж не з розрахунку, а розраховувати на любов.

Хто сказав, що чоловік повинен бути замужнім, а жінка – заміжньою?

Жінка повинна бути щасливою. І більше вона нічого нікому не повинна.

Є жінки – справжні жінки. І є – баби. Ким бути – кожна з нас вибирає сама.

Що стосується баб – тут все зрозуміло. Це ті жінки, які не користуються крилами, а вважають за краще літати на мітлі. Їм завжди чогось не вистачає, їм всі щось винні. Спілкуючись з ними розумієш, що якщо змія отруйна, то зовсім без різниці – худа вона чи товста.

Бути жінкою – означає думати, відчувати і діяти як жінка. Чепуритися, вбиратися, вередувати. Любити, народжувати, прощати. Прислужувати, догоджати,підлаштовуватися, наказувати, заохочувати, спокушати. Бути красивою настільки, щоб подобатися собі. Бути талановитою настільки, щоб бути визнаною іншими. Працювати так, як ніби не потрібні гроші. А любити – як ніби завтра помреш.

Справжня жінка хворіє на зіркову хворобу і не поспішає її лікувати. В її сервізі завжди є тарілочка з блакитною облямівкою. А улюблена страва – манна небесна. Вона дружить з вищими силами. І не чекає від життя нічого, крім хорошого. Тому у неї збуваються не лише мрії, але навіть ілюзії.

Що потрібно жінці? Потрапити в прекрасну країну Любов. І отримати в цій країні прописку, а не туристичну або робочу візу. І щоб обранець був опорою, а не підпорою. Годувальником, а не власником. Улюбленим, а не співмешканцем.

А якщо милий поруч, то рай і в картковому будиночку, і в курені, і в повітряному замку.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!