Жінка виростила двох осиротілих левенят, пізніше їх довелося віддати в зоопарк. Пройшли роки і ось їх зустріч!

Жінка виростила двох осиротілих левенят, пізніше їх довелося віддати в зоопарк. Пройшли роки і ось їх зустріч!

Тварини вміють бути вдячними. Вони ніколи не забувають доброту, вони все життя пам’ятають тих, хто про них піклувався, хто допоміг, хто лікував, хто годував …Скільки б часу не минуло, тварина пізнає рятівника. Вони пам’ятають любов доброту, співчуття.

Всі знають про подяку собак, про вміння пам’ятати добро, але це властиво не тільки їм. Вдячними можуть бути шимпанзе, горила, ведмідь, лев … або 2 лева.

Ми розповімо дивовижну історію про жінку, яка 7 років тому врятувала 2 маленьких осиротілих левенят. Вона їх годувала, ростила і любила, але хижаки росли і жінка не могла забезпечити їм умови для хорошого життя. Тоді вона передала малюків в зоопарк Швейцарії.
Пізніше двох дорослих хижаків відвезли в спеціалізований парк для левів в Словаччині. Там вони вільно живуть на великій території поруч з побратимами.

Саме в цьому парку сталася зворушлива зустріч. Це перша зустріч жінки з підопічними після довгої розлуки. Вона дуже хвилювалася і не знала, чи згадають її два дорослих хижака. Від з трепетом спостерігала, як дикі кішки підходять до паркану а потім …

Через мить леви впізнали свою названу маму і кинулися до неї! Як вони її обіймали! Це любов! Це подяка!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!