Жінки люблячи, не повертаються ніколи…

Жінки люблячи, не повертаються ніколи…

– Друг, ти не правий, будь-яка жінка повинна пролити стільки сліз, на скільки вистачить її любові до свого чоловіка. Так …

– Ти хочеш сказати, що кожна жінка повинна плакати тільки тому, що вона любить? Це ж абсурд, – перебив мене він.

– Ні, вона нікому нічого не зобов’язана. Але це неминуче. Якщо ти чоловік, то за кожну її сльозинку ти стоячи на колінах відповіси. Нехай ти сьогодні грюкнув дверима і гордо пішов, залишивши її одну, а завтра навіть не поцікавився як у неї справи. Але через час тобі буде її не вистачати, як повітря, яким ти дихаєш. Постукай в двері, вона відкриє і навіть пригостить твоїм улюбленим чаєм з печивом, вона пробачить, а ти поцілуєш її руки.

– … Завтра ти знову підеш і ті руки, які ти цілував, ти будеш заламувати за спину, кричачи їй в обличчя. Вона жінка, вона слабка. Ти чоловік. Ти ж сильніший. Ти чоловік? – Відповідай собі на це питання.
– Ти стверджуєш, що жінка не повинна плакати. І ти, звичайно, маєш рацію. Але покажи мені хоч одну жінку, яка жодного разу не плакала через свою любов. Покажеш? Якщо так, я заберу свої слова назад.

Усьому є межа. І ти це повинен зрозуміти. Сьогодні вона вважає тебе Богом, а завтра купою лайна про яке не варто бруднитися. За це я поважаю жінок. Вони не повертаються. Якщо вона розлюбила, то ніколи більше не полюбить знову. Ти, друже мій, згадуй це кожен раз цілуючи її пальці. Сьогодні на колінах ллє сльози вона, а завтра, дивлячись їй у слід, плакати будеш ти.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!