Життєва істина: У мене була післяродова депресія і я не усвідомлювала цього!

Життєва істина: У мене була післяродова депресія і я не усвідомлювала цього!

Коли народилася моя друга дитина, ми були в блаженному неординарному раю. Мої батьки і мої родичі прилетіли, щоб допомогти мені з моєю дворічною донькою, поки я відновлювалася після кесаревого розтину, і тому я могла повністю зосередитися на дитині. Це був такий чудовий час.

Ми з чоловіком жили в той час далеко від сім’ї. Після народження дитини ми вирішили повернутися в рідне місто, де живуть наші батьки. Я була в захваті, я знову збиралася бути поруч з сім’єю, було занадто важко перебувати далеко.

Коли моїй дитині виповнилося три місяці, ми зібрали речі і переїхали. Проте, в той час ми не знайшли місця для життя, і нам доводилося залишатися з батьками. Прямо перед нашою поїздкою у мене з’явився мастит. У мене був стрес (м’яко кажучи), і з цього моменту я почала відчувати себе повністю приголомшеною всім, що відбувалося. І велика частина цього була пов’язана з моєю новою дитиною.

Я починала відчувати стрес кожен раз, коли дитина плакала, що часто траплялося. Нас тільки що перевели з нашої затишної обстановки в абсолютно іншу, і ми обидвоє відчували зміни.

На мій погляд, післяпологова депресія (ПД) застосовувалася тільки до жінок відразу після народження, і в перші два місяці у мене був такий прекрасний час, що я повністю викинула цю ідею з голови.

Я чула, що більшість жінок насправді не усвідомлюють, що проходять ПД, хоча насправді це так, і це безперечно сталося і зі мною. Протягом цього часу я залишалася поза соціальних мереж, тому що красиві, щасливі пости жінок і їхніх дітей тільки додали б мені занепокоєння і смутку.
Я повинна запитати себе, чому я не знала, що я проходила через це, і думаю, що причина в тому, що ця депресія не була постійною. У мене були моменти, коли все йшло гладко, і я знову відчувала себе собою, проте це не завжди було так.

Це тривало ще близько двох місяців. Потім одного разу я дивилася епізод серіалу «Чорнуватий», де вони розповідали про післяпологову депресію, і я зрозуміла, що саме так я себе відчуваю. Я відразу ж змогла розповісти про все, через що пройшла головна героїня – мати.

Зараз моїй дитині п’ять місяців, і я, нарешті, починаю відчувати себе знову собою. Ми з чоловіком змогли знайти нове місце, і в нашому будинку я почала розуміти, що у мене двоє дітей.

Я також цілеспрямовано витрачаю час, щоб знову подбати про себе: я одягаюся, тому що це змушує мене відчувати себе добре, я проводжу деякий час зі своїм чоловіком, тому що це змушує мене відчувати себе коханою, і я забираю дітей на заходи, тому що це змушує мене відчувати себе задоволеною. Але найголовніше, я нарешті звертаюся до друзів і сім’ї за допомогою.

Це був важкий час в моєму житті. І хоча у мене все ще є важкі дні, і справи не завжди йдуть гладко, я нагадую собі, що все стане легше, що я чудова мама і що я люблю обох своїх дітей дуже сильно.

Якщо ви зараз переживаєте важкі часи, я просто хочу нагадати вам про світлу сторону материнства. Ви відчуєте це знову. Це може зайняти трохи часу, але все налагодиться. Я обіцяю. Будьте сміливими і звертайтеся до тих, хто любить вас. Вони хочуть допомогти.

Але найбільше я хочу, щоб ви знали, що ви не самотні в цій подорожі. Я тут, щоб підбадьорити вас.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!