Життєва ситуація: іноді так трапляється – ви стаєте поганими для когось…

Життєва ситуація: іноді так трапляється – ви стаєте поганими для когось…

Іноді трапляється, що несподівано для вас ви стаєте для людини поганою. Та відбувається це тому що довгий час ви робили йому багато хорошого, зневажаючи свої потреби і в один момент сказали «стоп». Людина, яка не звикла до ваших відмовив відразу починає злитися і засуджувати. Ви ж зі свого боку – відпустіть ситуацію. Не варто думати, що ви зможете змінити цю людину, вплинути на його думку.

Відсутність подяки за ті вчинки – ця відповідальність лежить зовсім не на вас. Людина просто не здатна усвідомити все добро, яке ви йому надали. Просто загострює на одному відмову. І щиро вважає, що він має рацію, а ви – погана людина. Зрозумійте – що вам далі точно не по дорозі. Ви більше не готові віддавати без зворотного зв’язку від цієї людини. Ваші сили вичерпані.

Це нормальна реакція на відмову. Раніше у вас був тандем. Ви – віддавали, а друга сторона брала. Але рано чи пізно все закінчується. Приходить пора зупинитися. І це ваш вибір – більше не потурати його бажанням, а сконцентруватися на своїх потребах і інтересах. Для вас – це крок вперед на шляху до комфортного життя.

Не чекайте від людей подяки. Людям властиво приймати як належне всі дари. Все що ви можете зробити – це відпустити цю людину і дати йому право залишатися при своїй думці. Ви будете рости, прагнути далі, а він залишиться в старій площині і відстане від вас.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!