Знаходьте позитив у всьому

Знаходьте позитив у всьому

Щоденні справи, дрібні турботи, непорозуміння через дрібниці – все це з часом стає стіною навіть між тими, хто ще недавно любив шалено. Згодом ми перестаємо помічати хороше і звертаємо увагу тільки на погане. А як у вас?

Відомий вислів про наполовину порожній або наполовину повний стакан показує нам, як багато залежить від того, на що ми звертаємо увагу. Можливо ви скажете, що не можуть всі бути оптимістами. І будете абсолютно праві – не можна весь час радіти і посміхатися. Хороший спосіб відволіктися від проблем – згадати анекдот .

У позитивній психотерапії є техніка, яка називається позитивна реінтерпретація. Ця техніка допомагає подивитися на проблему з іншого, позитивного боку і винести для себе урок. Адже якщо ми бачимо в ситуації не тільки мінуси, але й плюси – це додає нам сил, підвищує самооцінку, робить нас більш оптимістичними і відкритими, допомагає виявляти свої вміння та здібності, від чого і залежить наше відчуття щастя.

Те, що ми бачимо, залежить від того, з якого боку ми дивимося. Наприклад, людина, яка після роботи поспішає додому – не підкаблучник, він просто боїться, що його дружина все найсмачніше з’їсть без нього.

Спробуйте таким чином переформулювати одну з рис характеру або поведінку вашого партнера. Наприклад, мій чоловік не скупий, він економний. Мій чоловік / дружина не …, а …

Подивіться, які позитивні моменти в рисах, які вам не подобаються в дружині. Наприклад, він часом агресивний, але це допомагає йому досягати цілей в зовнішньому світі, а ще він може захистити мене і дітей.

Потренуйтеся на характеристиках, які даєте собі і своїм близьким. У свого партнера я можу повчитися …

Деякі незручні ситуації, дрібні конфлікти можна вирішити, якщо в житті додати гумор . Згадайте ситуацію, коли гумор допоміг вирішити або запобігти сварці.
Знайти позитив іноді буває дуже важко. Але зусилля ніколи не бувають марними. Зустрічайте кожен день з хорошим настроєм!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!