7 вересня відзначають свої іменини чоловіки з ім’ям Іван.

Ім’я Іван походить від давньоєврейського Йоханан і означає «Яхве (Бог) змилостивився», «Благодать Божа».

Це одне з найпопулярніших чоловічих імен у всіх слов’янських народів.

Носієм імені Іван може виявитися і розумний пай-хлопчик, і галасливий забіяка. Він завжди собі на умі, в його характері поєднуються сила і слабкість, добро і підступність, душевна відкритість і хитруватість, ніжність і неприборкана лють.

Іван наполегливий, і якщо щось задумає, то часто йде напролом. Однак іноді за два кроки до мети Іван раптом робить крутий поворот, демонструючи повну байдужість до того, що ще п’ять хвилин тому становило, здавалося б, сенс його існування.

Широта натури, властива носіям імені Іван, позначається також в надзвичайно широкому діапазоні захоплень, настроїв і планів Івана. Кого тільки не зустрінеш серед Іванів: від льотчика-героя або письменника – володаря дум до якогось бандита-рецидивіста.

Іван відкритий світу і чуйний, він завжди в курсі справ своїх братів і сестер, тіток і дядьків. На сімейні свята зазвичай збирає всіх численних родичів: він корінням пов’язаний з ріднею і свято шанує сімейні традиції.

Іван любить гучні застілля. Скупим його ніхто не назве. Бурхливо реагує на футбольні матчі, стежить за політичними подіями.

Будинок його завжди відкритий, в ньому відчувають себе затишно близькі і далекі родичі, друзі і товариші по службі. Іван відноситься до людей просто, він довірливий і ненав’язливий.

Він досить гнучкий, але разом з тим може бути і упертий, коли справа стосується кровних інтересів, його власних або ж членів його сім’ї.

Іван дорожить шлюбом, але це не означає, що він відмовиться від можливості перевірити силу своїх чоловічих чар на одній з подружок дружини. Хоча він і не ревнивий, але на залицяння до дружини інших чоловіків може відреагувати зовсім непередбачуваним чином. Часто одружується двічі.

Іван – любитель домашніх справ, але роботу виконує в основному чоловічу.

Камінь Івана – алмаз, колір – помаранчевий, планета – Юпітер.

А у вас є знайомі Вані? Привітайте їх сьогодні!

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!