Так часто буває, що якщо ріелтор недобросовісний, він обманним шляхом намагається продати здавалося б, «хорошу» квартиру, виставляючи на сайті зовсім не її фотографії. І коли раптом з’являється зацікавлений в квартирі клієнт, оглядаючи квартиру він бачить зовсім іншу картину – не ту, яку спостерігав на сайті вибираючи собі відповідне житло на якнайшвидше майбутнє.

І коли бабуся, якій було вже 96 років, прийшла в офіс агенції нерухомості щоб виставити на продаж свій будинок, співробітники агенції скептично поставилися до її заявки. Коли вони приїхали на об’єкт, перед ними «красувалося» стареньке, зовсім не примітне житло. Таких в окрузі було багато.

Ріелтор побачивши будинок, приготувався до того, що за порогом його очікують гори старих речей, скипидарний запах і сантехніка, яку давно не міняли. Але хлопець був не правий …Зайшовши в будинок співробітник агентства нерухомості виявився в передпокої, в неймовірно приємних біло-блакитних тонах, було таке відчуття, що він виявився при якомусь палаці.

В одному домі все навколо було просторим і світлим, а ретельність підбору кожної деталі вражали.

На кухні ніжно-рожеві пастельні тони налаштовували на приємний апетит.У ванній кімнаті ріелтора теж чекала неймовірна краса і доглянутість!

Свого часу немолода жінка працювала швачкою і в’язальницею. І схоже, вклала в цей будинок свою душу і любов!

 

 

Джерело: neinteresnogo

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!