Багатодітна мати народила четверо дітей в 65 років! Як живе сім’я через чотири роки?

Багатодітна мати народила четверо дітей в 65 років! Як живе сім’я через чотири роки?

Все частіше жінки по всьому світу наважуються на народження дитини після 40 років. Хтось спеціально відкладає цю подію, щоб матеріально відбутися, а у когось просто не виходить це зробити раніше з огляду на проблеми зі здоров’ям.

Але німкеня Аннегрет Рауніг зробила просто неможливе! Вона стала ще раз матір’ю в 65 років! У жінки вже є 13 дітей і навіть 7 онуків! Але що могло змусити жінку в такому зрілому віці здійснити такий ризикований вчинок?

Виявилося, що жінка просто дуже любить дітей. Рауніг порахувала, що ще одна дитина точно не буде зайвою в її великій і дружній родині. Та й її 10-річна дочка не раз говорила, що мріє про брата або сестру.

Тому, не довго думаючи, Рауніг пішла на ЕКО. Лікарі довго розмовляли з майбутньою матір’ю щодо ризиків і неприємностей, які можуть її чекати в майбутньому. Але жінка була непохитна і залишилася при своїй думці. Незабаром після процедури з’ясувалося, що Аннегрет стане мамою одразу чотирьох малюків! Ця новина стала для неї цілковитою несподіванкою і радістю одночасно. Після народження четверняшек Аннегрет занесли в Книгу рекордів Гіннеса.

Зараз малюкам вже по чотири роки. Вони живуть разом із своєю мамою і старшими дітьми у великому будинку в місті Херстер. Аннегрет нагородили двома преміями, а один з телеканалів отримав від жінки дозвіл на висвітлення життя її родини. Звичайно ж, не безкоштовно.

Аннегрет Рауніг знайшла своє покликання в дітях. Всіх своїх синів і дочок жінка виховала самостійно, працюючи при цьому шкільною вчителькою. Хочеться від щирого серця побажати їй і її дітям все найкращого і доброго в житті.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!