Бананова шкірка сприяє цвітінню орхідей

Бананова шкірка сприяє цвітінню орхідей

 

Окрім того, що цей продукт дуже смачний та корисний для організму, йому є ще одне корисне застосування. Особливо, якщо говорити про бананову шкурку. Удобряти вазони банановою шкуркою — один з найефективніших засобів.

Шкурка містить багато поживних речовин, які потрібні цим рослинам для нормального розвитку, а саме магній, фосфор, азот і калій.

Створюємо бананову підгодівлю для орхідей.

Усі ми знаємо, що орхідеї є дуже примхливими рослинами. Вони потребують ретельного догляду. Підживити квіти вам допоможуть ці засоби.

 Розглянемо три існуючих види створення натурального добрива з бананових відходів:

Чай з бананових шкурок. Промийте шкірку та виставте на підвіконня. Просушуйте протягом 3 днів. Тверді шкірки подрібніть та покладіть в контейнер. 1 ч.л. цієї суміші заливаємо стаканом окропу. Настоюємо, а потім підливаємо квіти.

Банановий порошок. Залийте шкурки окропом, щоб видалити шкідливі речовини з поверхні. Викладаємо на деко та поміщаємо в духовку. Висушуємо до коричневого кольору. Дістаємо з духовки, охолоджуємо. Подрібнюємо в кавомолці та додаємо отриманий порошок в грунт перед поливом.

Настоюємо шкурки. Промиваємо 2 — 3 свіжі шкурки, поміщаємо їх в банку або каструлю і заливаємо 2 л води. Настоюємо протягом двох днів, а потім витягуємо шкурки. Змішуємо настій з водою в пропорціях 1 до 1 та підливаємо квіти. Ми вам рекомендуємо спробувати вище перераховані методи, адже з ними не страшно переборщити, як з мінеральними добривами. Такі засоби є абсолютно безпечні та не шкодять грунту.

Основні правила підживлення квітів: 

Спершу ретельно огляньте квіти: вони мають бути здоровими та міцними. Не підживлюються хворобливі квіти.

Підживлювати орхідеї краще помаленьку і часто, ніж разово і в великій кількості.

В осінньо-зимовий підживлюйте переважно 1 раз на місяць.

Не забуваємо удобрювати орхідею під час цвітіння.

Для догляду орхідей в домашніх умовах потрібно багато сил і часу. Використовуйте наші поради, щоб ваші рослини були красиві та здорові.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!