Багато людей, що мають удома пухнасту тваринку, стверджують, що їхній улюблениць завжди сидить і чекає під дверима господарів.

Правда, це стосується не всіх домашніх кішок. Не всі проявляють таку відданість. І це привід подумати про те, де відповідь на це питання.

Кішки майже як собаки

Справа в тому, що коти не “мислять» так, як собаки. Вони, подібно псам, чують звуки навколо будинку. Чи то це машини їдуть поблизу і гальмують, то людина йде по сходах, то замок від дверей поскрипує. Все це дає зрозуміти котам, що господар на підході.

Як зауважує консультант, який вивчає поведінку котів, у домашніх вихованців розвинене почуття часу. Якщо ви зазвичай приходите додому в один і той же час, то вони відмінно «пам’ятають», коли саме вас чекати.

Крім того, час приходу господаря майже завжди збігається з часом годування тварини. Якщо цей ритуал не порушується, то милі кішечки вже сидять напоготові біля дверей, чекаючи їжі.

А якщо йдуть збої, то кішка починає хвилюватися, чому вас немає вдома. До того ж вона, крім наповненою ласощами миски, отримує і вашу ласку.

Паралельні світи

Кішки з людьми не еволюціонували так, як собаки. Стародавні мисливці привчали вовків «служити» людям ще до того, як з’явилося сільське господарство.

Кішки – це безпосередній результат розвитку сільського господарства. Протягом тисячоліть коти і кішки жили поруч з людьми досить довго. І з’ясували за цей час головні наші звички. Вони засвоїли час свого годування і гри з ними.

Висновок: давайте кішці їжу і забавляйтеся з нею в певний час доби. Потім вона сама не забуде нагадати господарям про це

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!