Чому насправді жінки приховують свій вік

Часто в соцмережах жіночі акаунти не мають віку. Жінка вказує лише число і місяць народження. І в житті жінка схильна занижувати свій вік, особливо коли їй трохи за 40 років.

Вважається, що питати жінку про її вік вкрай непристойно. Це образить її, принизить і змусить відчувати себе неповноцінною. Приховування віку не є чимось непристойним. Але дуже смішно, коли явно немолода жінка каже, що їй 35 років. Навіщо брехати, якщо шкіра, очі, фігура видають справжні роки?

Вік – це нічого не значуща цифра. І боятися насмішок жінці ні до чого, адже в зрілому віці більшість людей просто плюють на те, що про них думають оточуючі. Вони настільки впевнені в собі і незалежні, що не збираються нікому нічого доводити і тим більше приховувати. І самодостатня, нормальна жінка не стане боятися за свої роки. Вона чесно скаже свій вік.

Ах, так, жінка ж хоче бути загадкою! Ось загадково і приховує свої справжні роки. Але загадковий вік, повторимося, все одно дає про себе знати. В арсеналі сучасних жінок стільки засобів, щоб виглядати не те щоб молодо, але доглянуто, імпозантно, шикарно, що немає потреби ними не користуватися. І це точно не блискітки для очей і міні-спідниця. Ось це-то точно видасть, що жінка збожеволіла і в 40 років намагається здаватися дівчинкою-підлітком. Недомовленість – це не приховування віку, а доречно і вміло підібрані одяг, макіяж, зачіска. Ось на що варто звернути увагу кожній жінці, а не ховати свій паспорт куди подалі!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!