Для чого встромляти сірника в квітковий горщик: маленька хитрість досвідчених квітникарів

Для чого встромляти сірника в квітковий горщик: маленька хитрість досвідчених квітникарів

 

Маленька і проста хитрість, але які результати!

Багато господинь прагнуть прикрасити свій будинок за допомогою кімнатних квітів. Однак, часто так буває, що з незрозумілої причини квітка раптом стає кволим. Починає засихати. Або просто перестає цвісти.

Звичайно, причин може бути безліч. Однак, найчастіше причина-в паразитах, які живуть в грунті. Такі дрібні паразити можуть бути в землі досить тривалий час. Найчастіше паразити активізуються в настанням тепла. І квола рослина лише результат їх життєдіяльності.

Однак, є простий спосіб, за допомогою якого можна буквально оживити кімнатні рослини. Якщо квітуча рослина не цвіте, то цей спосіб також буквально змусить його цвісти.

Йдеться про те, щоб встромляти сірника в землю навколо рослини головками вниз. В чому сенс?

Крім того трохи сірки є чудовим добривом для кімнатних квітів.

Як все правильно зробити.  Вам знадобиться коробка звичайних сірників. Вам необхідно встромляти сірника голівками вниз. На один горщик не більше 10-15 сірників.

Доглядаємо і поливаємо рослину так, як і зазвичай. Через 2 дні акуратно дістаньте сірник і перевірте чи залишилася сірка. Якщо сірка пропала, то весь процес необхідно повторити. Повторюємо процес до тих пір, поки сірка не перестане пропадати.

А потім насолоджуємося квітучим виглядом своїх рослин!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!