Досвідчений стиліст перетворив сиву бабусю в справжню королеву

Досвідчений стиліст перетворив сиву бабусю в справжню королеву

Жінки завжди прагнуть до бездоганного зовнішнього вигляду. Адже відчувати себе красивою хоче кожна. Саме тому пані досить легко ставляться до експериментів зі своєю зовнішністю. А щоб вони завжди були вдалими, потрібно вибирати професійного майстра. Адже недосвідчений фахівець легко може зіпсувати навіть саму цікаву задумку.

Крістофер Хопкінс зажив слави знаменитого стиліста. Він завжди готовий допомогти жінці знову відчути себе красивою.

До Крістофера дуже часто звертаються жінки старшого віку. Адже саме такі дами часто «втрачають» свою красу і привабливість в безодні повсякденних турбот і роботи. Крістофера нерідко називають чарівником. Адже саме цей майстер змінює не тільки зовнішність жінки, але і їх внутрішній світ.

Черговою клієнткою знаменитого стиліста стала Барбара. Жінка поскаржилася, що її зовнішність не відповідає її внутрішньому стану. Адже за словами героїні, вона відчуває себе набагато молодше, ніж є насправді. Але все псують її старомодна зачіска і сиве волосся.

Бабара попросила допомоги в перетворенні у Крістофера. Звичайно ж стиліст не відмовив жінці в проханні.

Протягом декількох годин майстер разом з асистентами чаклували над новою зовнішністю жінки.

Барбарі кортіло якнайшвидше побачити свій новий новий образ. Коли роботи над зачіскою і макіяжем були закінчені, жінці підібрали приголомшливий наряд. Результат роботи перевершив всі її очікування Барбари.

Коли жінка побачила своє відображення, то не відразу себе впізнала. У Барбари з’явився блиск в очах. Тепер її зовнішність повністю відповідає її внутрішнім відчуттям.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!