Зараз в світі панує культ стрункості і витонченості. Багато дівчат, не шкодуючи свого здоров’я, намагаються виглядати як моделі з подіуму. Але багато і таких людей, які маючи зайві кілограми, живуть в злагоді з собою і не збираються підлаштовуватися під придумані стандарти краси. Однак суспільство часом вкрай жорстоко поводиться з повними людьми, принижуючи їх і піддаючи глузуванням.

Подібна історія трапилася з дівчиною, яка вибирала собі весільну сукню, а дві покупниці образили її. Але всіх здивувала реакція господині салону.

Наречена з пишними формами вирішила вибрати собі весільну сукню і відправилася в один з магазинів. Вона приміряла різні моделі, підбираючи кращий варіант, щоб бути найкрасивішою на своєму святі. За нею спостерігали дві відвідувачки, матір і дочка, а в один момент стали відпускати в сторону дівчини образи і глузування.

Одна дивувалася тому, що на таких товстухах ще хтось одружується, а інша говорила, що кити не можуть виходити заміж. Повна дівчина почула як над нею знущаються і розплакалася.

Господиня салону виявилася свідком цієї негарної історії.

Власниця закладу встала на захист повної дівчини і сказала кривдницям, що вони не зможуть нічого придбати. Мати і дочка відповіли, що прийшли забрати плаття, яке оплатили раніше. Власниця салону не розгубилася, і попросила кривдниць підписати один документ, що ті й зробили.

А коли дізналися, що по папері вони відмовляються від товару, а їм повертають гроші, то прийшли в лють. Наречена почала кидати речі на підлогу, ламати вітрину. Адже до її весілля залишився всього місяць, і вона не встигне підібрати собі нову сукню.

Власниця салону сказала грубіянкам, що ті судять інших за їх зовнішнім виглядом, але тепер вони самі опинилися на місці тієї нещасної дівчини, яка хотіла бути красивою на власному святі, а її за це принизили. Вимовлені слова ніяк не вплинули на поведінку клієнток, вони не заспокоювалися, і господиня закладу пригрозила викликати поліцію.

Власниця салону заступилася за повну дівчину не з почуття жалості, а тому що, її дочка теж має зайві кілограми, так як страждає від гормонального дисбалансу. Кожна людина, незважаючи на її статуру, повинен прийматися іншими таким, яким він є. Не припустимо ображати людей тільки за те, що вони повні або, навпаки, занадто худі. Всі заслуговують на повагу і щастя в цьому світі.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!