Готуємо смачний зефір в домашніх умовах

Готуємо смачний зефір в домашніх умовах

Ароматний, повітряний, смачний і солодкий зефір знаком кожному з нас з дитинства. Улюблені ласощі, крім іншого, ще й не містить зайвих калорій – в 100 гр. зефіру міститься близько 80 ккал. Крім того, практично кожен без праці зможе приготувати в домашніх умовах цей смачний повітряний десерт.

Необхідні інгредієнти:

1 літр кефіру
0,75 склянки сметани жирністю до 15% (150 гр.)
200 гр. цукру

50гр. желатину
400 мл води
½ пакету ванільного цукру

Етапи приготування домашнього зефіру:

Для активації дії желатину його попередньо розмішують в злегка нагрітій воді і потім на повільному вогні доводять суміш до кипіння при постійному перемішуванні. Після повного розчинення желатину отримана маса охолоджується до нормальної температури.

Змішуємо кефір, сметану, цукор і ванільний цукор (можна додати ваніль на кінчику ножа). Потім всі інгредієнти ретельно збиваємо протягом декількох хвилин. Надалі, продовжуючи збивання, до складу тонкою цівкою додаємо розчинений і охолоджений желатин (в промисловості використовується пектин).

Приготовану і ретельно збиту масу розміщуємо на деко товстим шаром і поміщаємо в холодильник для застигання. Потім отриманий домашній зефір залишається нарізати на зручні для презентації та подачі на стіл кубики або шматочки. Можливе використання спеціальних форм для випічки.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!