Хочете що б шашлик завжди виходив ідеальним ?! Ось поради, від завзятого шашличника!

Хочете що б шашлик завжди виходив ідеальним ?! Ось поради, від завзятого шашличника!

Перше, що спадає на думку при думці про виїзд за місто, – тонкий запах багаття, який відчувається вже при наближенні до лісосмуги. Дійсно, посиденьки біля багаття під шашлик, плов і пісні давно стали невід’ємною частиною  відпочинку на природі .

Скуштувати справжній шашлик – знатне задоволення. М’ясні соки, гаряча пара, солодкуватий нагар на теплих шампурах. Шкода тільки,  готувати шашлик  правильно вміють не всі. А у тих, хто вміє, на шляху встають непереборні перешкоди у вигляді оцту в маринаді і кетчупу на столі.

Як відомо, про смаки не сперечаються. Але можна спробувати ці самі смаки розширити, так само як і власні уявлення про те, що смачно, а що – ні. Ось тобі 9 рад, які допоможуть приготувати шашлик краще.

Це не істина в останній інстанції. І не гарантія того, що м’ясо вийде бездоганним. Але це кулінарія, а в кулінарії всі засоби і всі спроби хороші.

Як приготувати шашлик

1.Кращий смак, якого можна добитися від шашлику, – це смак смаженого м’яса. Не журавлинного соусу, не кетчупу і не цибулі. Просто м’ясо, і нічого більше. Можеш додати перець і сіль в помірній кількості.

2.Якщо смак просто необхідно поліпшити, якщо ти жити не можеш без добавок до м’яса, роби це максимально обережно. Розімни цибулю для маринаду – м’ясо замаринується швидше. У баранину додай трохи м’яти. Для курки зроби маринад на кефірі або мацоні.

3. Кращі дрова для мангалу заготовляють з листяних порід дерев. Береза ​​- добре, дуб – взагалі відмінно! Уникай дров з хвойних порід дерев, вони додадуть м’ясу небажану гіркоту. Про рідину для розпалу й сухий спирт навіть не заїкайся.

4.Рибний шашлик готується швидше за все, тому його дуже легко перетримати. Птах прожарюється трохи довше. Ще довше – все інше м’ясо. М’ясо повинно бути добре прожареним, особливо актуально це для курки і свинини.

5.Між вугіллям і м’ясом на мангалі має бути не менше семи сантиметрів (це приблизно чотири пальці) вільного простору. Один край мангала залиш вільним, туди зручно зрушувати майже готовий шашлик, щоб він доходив при мінімальних спеціях.

6.Чергувати шматочки м’яса на шампурі кільцями цибулі – практика популярна, але не найкраща. Справа в тому, що цибуля готується набагато швидше м’яса. Коли м’ясо тільки починає готуватися, цибуля вже доходить до кондиції, а коли м’ясо готове, цибуля вже пригоріла.

7.Вугілля, яке починає горіти, можна посипати сіллю. На відміну від води, сіль не тільки погасить вогонь, але і не дасть капаючому на вугілля жиру спалахнути повторно.
8.Перед тим як почати готувати шашлик, кинь на вугілля пару гілочок розмарину. Ароматний дим додасть м’ясу неповторну нотку.

9.Уникай магазинних соусів – майонезів, кетчупів, вершкових і масляних сумішей. Вони заглушать все, заради чого ти так старалася. Це саме той випадок, коли менше – значить краще. Обмежся простими овочами на грилі, свіжим хлібом і сіллю. Щоб підкреслити смак м’яса, цього буде цілком достатньо.

Бажаємо тобі веселих походів, дружних пісень, смачного шашлику і незабутніх літніх моментів. Розділи їх з тими, хто тобі по-справжньому дорогий!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!