Хочете, щоб на вашому підвіконні росли такі ж фіалки? Всього кілька секретів для вас!

Хочете, щоб на вашому підвіконні росли такі ж фіалки? Всього кілька секретів для вас!

Обожнюю фіалки! Це моя пристрасть, єдині квіти, які у мене є. Як же вони прекрасні!

Пункт перший: підгодівля

Будь-яка рослина потребує підживлення і фіалки – не виняток. На думку багатьох фіалководів, кращим добривом є чайна заварка.

Але не слід захоплюватися і заливати нею квітку: додавайте це добриво тільки по весні. Не будуть зайвими і магазинні добрива, призначені спеціально для цих квітів.

Однак основою має бути все ж, заварка.

Пункт другий: правильний вибір горщика

Дуже важливо, щоб він не був великим. Більш того, він повинен бути настільки маленьким, щоб створювалося враження нібито квітці в ньому тісно.

Це пояснюється тим, що, перебуваючи в дуже привильних умовах, фіалка почне розростатися в напрямку коренів і листя, а ось квіточки ви можете і зовсім не побачити.

Пункт третій: умілий полив

Ніколи не поливайте фіалку зверху, оскільки, якщо вода застрягне між зчленуваннями листя і стебел, може початися гниття. Тому найкраще увіткнути в землю дренажну трубку, через яку вода буде надходити прямо до коріння або зволожувати грунт знизу – через дренажні отвори.

Пункт четвертий: дренажні отвори

Оскільки фіалка не любить надмірної вологості, таких отворів повинно бути багато. Причому їх розмір повинен бути теж досить великим. Не забудьте і про керамзит.

Пункт п’ятий: грунт

Щоб не мучитися з експериментами, краще відразу придбати спеціальний грунт для фіалок. Це вкрай важливо, оскільки фіалки дуже прискіпливі до грунту.

Деякі досвідчені квітникарі рекомендують додавати в такий грунт ще й агровермікуліт, який робить її ще більш легкою і пухкою.

Крім цього він сприяє підтримці оптимальної вологості і температури. Співвідношення агровермікуліта і грунту має бути рівним.

Зрозуміло, це не всі секрети догляду за фіалками, але саме їх слід взяти до уваги в першу чергу.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!