Кілька засобів, які допоможуть вивести плями в домашніх умовах

Кілька засобів, які допоможуть вивести плями в домашніх умовах

Ось найдієвіші засоби для видалення плям з одягу:

 • Перекис водню
  Варто пам’ятати, що перекисом можна обробляти тільки білі речі, так як кольоровий одяг може втратити колір. Найчастіше перекис водню використовують для видалення слідів від поту. Не забувайте, він не тільки виводить плями, але і надовго запобігає їх появі. Починати застосовувати засіб краще з розчину. Перекис змішати з водою (50 на 50). Потрібно помістити річ із забрудненням в розчин і залишити на півгодини. Далі її слід попрати в холодній воді. Якщо жовтизна залишилася або вивелася не до кінця, то процес потрібно повторити, тільки збільшити концентрацію перекису водню. Також перекис водню відмінно бореться з плямами від вина, шоколаду та ін.
 • Харчова сода 
  Сода підходить тільки для білих речей. У неї є багато переваг над професійними відбілювачами. Її можна використовувати для видалення забруднень з дитячого одягу. Так як вона не містить хімікатів, а значить, не зашкодить здоров’ю малюка. Перучись в пральній машині разом з содою, ви відбілити речі і захистите свою машинку від небажаного накипу. Так як вона пом’якшує воду. Ну і, звичайно ж, великим її плюсом є ціна.
 • Оцет
  Він на 95% складається з води, при цьому містить в собі різні кислоти, а саме: оцтову, лимонну, яблучну  і ін., А також ефіри, альдегіди, мінерали та складні спирти. Такий склад і дозволяє використовувати його не тільки в їжу, але і для видалення плям. Він легко справляється з плямами жиру, гірчиці, слідами від кулькової ручки, дезодоранту і ін. Також він справляється зі слідами від жорсткої води або від прального порошку. Оцет має й інші переваги. Наприклад, якщо нову річ випрати з додаванням оцту, він виведе агресивні речовини, які могли використовувати на виробництві.
 • Сіль
  Сіль відома тим, що добре справляється з жирними плямами. Достатньо лише посипати нею забруднене місце і злегка розтерти – вона втягне в себе жир і розвод зникне. Також кухонну сіль використовують для виведення свіжих плям від різних ягід, вина, крові, поту.
 • Спирт
  Нашатирний спирт – це прозора рідина з дуже різким запахом. Мало хто знає, що він незамінний помічник у господарстві. Нашатирний спирт відмінно справляється з різними забрудненнями на одязі. Краще його використовувати для синтетичних тканин. При використанні спирту обов’язково одягніть рукавички.
 • Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!