Кіт, який провів більшу частину життя на вулиці, допомагає кошенятам-сиротам

Кіт, який провів більшу частину свого життя на вулицях, знайшов будинок, про який завжди мріяв, і почав допомагати своїм побратимам, які потрапили в біду.

Смугастого Ранта забрали з вулиць в жахливій формі. Він був волоцюгою з великим досвідом, коли його доставили в притулок в Таварес, штат Флорида.

Літній котик поводився грубувато. «У нього був недолік ваги, відкриті рани на тілі і запущена застуда», – говорить Емілі Блайт, працівниця притулку.
Провівши кілька тижнів в клініці, він зміцнів достатньо, щоб переїхати на пересмикування. Емілі зголосилася прийняти його у себе вдома.

«Він чудово влився до колектив моїх дорослих кішок-хуліганів. Здавалося, він розцвів за одну ніч ».

Звільнившись, нарешті, від болю і дискомфорту, Рант почав сяяти. Він був щасливий мати дах над головою, хорошу їжу і котячих друзів для компанії.

Через кілька тижнів Емілі зрозуміла, що не зможе розлучитися з котом, а значить, Рант вже знайшов постійний будинок. «У нього котячий вірус імунодефіциту, але для нього це не привід лежати і нічого не робити. Ветеринар каже, рантьє близько 14 років. Він самий безтурботний з моїх вихованців ».

Через кілька днів Емілі принесла додому ще одного котика на пересмикування, і Рант відразу ж узяв над ним шефство.

Він став батьком цим кошенятам-сиротам і подарував їм любов, якої вони так потребували.

«Я принесла додому крихітне кошеня, півкілограмове. Я мала всі підстави побоюватися, що кошеня не виживе, але Рант взяв на себе турботу про вихованні і чистоті малятка, і воно вижило! », – розповідає Емілі.

В кінці квітня Доллі, чорно-біле кошеня, було знайдено в двигуні вантажівки і доставлено ​​до притулку. Її помістили в пару з ще одним врятованим кошеням, Рисом, якого знайшли в сараї. Доллі була сором’язливою і боязкою, але все змінилося, коли вона зустріла Ранта.

Рант відразу за неї взявся, оголосив себе її новим батьком і взявся упорядковувати її шерсть. Сором’язлива Доллі швидко розслабилася і відкинулася на спину, показуючи животик.

«Тепер вона до нього першого біжить, щоб попеститися», – говорить Емілі.
«Він взяв на себе роль прийомного батька для кошенят, які проходять через наш дім».

Рант, який прожив багато суворих років на вулицях, виявився ласкавим до всіх ближніх, особливо до родичів, які потрапили в біду.

Він ніби віддає їм любов, яку сам отримав, коли був врятований.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!