Коли поліцейські намагалися витягнути пса з річки, вони раптом зрозуміли – під водою є хтось ще

Береги місцевої річечки у флоридському місті Тампа закуті в цементні бар’єри, вони стрімкі й просто так з води не вибратися. Нещасне щеня пітбуля усвідомило це на своїй шкурі, коли звалився в річку. Життєва ситуація – місцеві поліцейські думали, що рятувальна операція пройде рутинно. Але раптово вони помітили позаду пса, під водою, обриси величезної істоти.

Місцеві жителі почули дивні звуки з боку річки, до скиглення цуценя приєднались якісь не то стогони, не то схлипи. Коли поліцейські прибули на місце, вони звернули увагу на великий силует під водою, біля самої собаки. Хто це? Коли 30-річний патрульний Ренді Лопез спустився по драбині до води, він зрозумів – ламантін! Великий морський ссавець стежив і підтримував дурного пітбуля, щоб той не потонув.

Це цілком закономірно, так як ламантини за своєю природою доброзичливі і цікаві. Напевно, він приплив на шум  у воді, а потім підштовхнув цуценя до берега. Ці сухопутні такі незграбні і безпорадні, як дитинчата. Ламантин залишався поблизу, поки люди не витягли собаку, а потім махнув хвостом і поплив.

Поліцейські впевнені – це не збіг, ламантін дійсно хотів допомогти цуценяті, що опинився в біді. Може бути це виглядає дивно, але якщо замислитися, то всім нам потрібно інший раз нагадати про силу доброти і співчуття. Нехай і таким незвичайним чином.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!