Кошеня, якого виростила хаскі, вважає себе собакою. Ви тільки подивіться на цю дитину!

Кошеня, якого виростила хаскі, вважає себе собакою. Ви тільки подивіться на цю дитину!

В  американському місті Сан-Хосе три сибірські хаскі удочерили кошеня. Про цих незвичайних друзів пишуть усі світові ЗМІ, а сторінка хаскі Лило, Інфініті, Міко і кішки Розі стала однією з найпопулярніших в Instagram.

Історія звіриного сімейства – справжня розповідь про покинуту дитини зі щасливим кінцем. Тримісячна кішка страждала від виснаження і, за словами власників, «вмирала».

Господарі вирішили ризикнути і поклали найду поруч з лідером зграї хаскі – Лило, у якої ніколи не було і не буде своїх цуценят. Собака тут же відчула в кошеняті рідну душу і почала піклуватися про нього – не відходила ні на хвилину.

Хаскі Лило, у якої ніколи не було своїх дітей, стала піклуватися про Розі як про свою дитину

Дружба, увага, тепло і турбота врятували кішці життя. Тепер вона копіює поведінку собак, які замінили їй батьків: гуляє на повідку, грає з ними на вулиці, спить і їсть разом з іншими членами «зграї».

Власники розповідають, що Розі повністю перейняла деякі риси своїх друзів: наприклад, вона «безстрашна» і зовсім не боїться води.

«Розі стала повноправним членом зграї», – цитує одного з власників тварин ABCNews.

Зараз на аккаунт, де з’являються фотографії чотирьох кращих друзів, підписані 365 тисячі чоловік. Всього там опубліковано більше 1000 фотографій, кожна з яких викликає непідробне розчулення.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!