Культові речі з 90-х, які викликають подив у сучасних дітей

Культові речі з 90-х, які викликають подив у сучасних дітей

Здавалося б – 1990 рік закінчився тільки вчора … Але ось, на дворі вже 2020 рік – рік сучасних технологій і переповнених магазинів. Так, сучасних дітей вже не здивувати жуйкою Love is або фантиком від Turbo. Більш того – штучки, які нам здавалися справжніми скарбами, викликають у дітей непідробне здивування – «а навіщо це?» …

1. Брелок з сердечками всередині

Такі брелоки видавали батьки за хорошу поведінку, вигравали в конкурсах, вимінювали на щось не менш цінне. Володарі «сердечок» гордо вішали їх на рюкзак. Сучасні діти дивляться на такі брелки з подивом: хіба вони колекційні? А рідина всередині не токсична? Хто взагалі замислювався про таке в нашому дитинстві …

2. Кулон-око

Досить дивна річ, але в 90-е така була у всіх модниць. Під певним кутом «око» всередині медальйона «закривалося», переливаючись всіма кольорами веселки. Виглядала «прикраса» досить моторошно. Спробуйте сьогодні знайти підлітка, який погодиться таке надіти!

3. Жук в коробці

Що це було? Навіщо? Залишається тільки здогадуватися. Ось тільки вони були у всіх дітей 90-х. Коробочка відкривалася, жучки рухали лапками … Це видовище заворожувало!

4. Шпильки-метелики


Такими шпильками модниці прикрашали зачіски. При найменшому русі метелики починали рухати крильцями, і … заплутувалися в волоссі. Знімали їх зі сльозами і пучками волосся, але вранці знову одягали – круто ж!

5. Стрибунці

Одна з забав дітей 90-х – запустити стрибунець в класі – чий далі стрибне. Розбиті вікна, зауваження в щоденнику, двійки – все це не заважало нам веселитися. Особливо крутими вважалися прозорі стрибунці з блискітками всередині. Можливо, деякі з них до цих пір валяються у вас за шафою …

6. Красиві гумки

Ніколи не використовувалися за призначенням, адже стирали вони жахливо, залишаючи в зошиті моторошні сліди. Зате вони вражали різноманітністю форм, а ще чудно пахли чимось солодко-фруктовим.

7. Тетріс

Воістину – тетріси були планшетами нашого дитинства. Гордий напис «9999 в 1» себе не виправдовувала – всі ігри були схожі, як дві краплі води. Зате ми були справжніми гуру тетриса, правда? Грали на величезних швидкостях, і непогано справлялися!

8. Тамагочі

Хто з нас не виховував милих електронних звірят? Нехай екран іграшки був малий, а саму суть, за якою потрібно було доглядати за твариною, ми дуже  любили. А ще тамагочі можна було носити, як брелок!

9. «резиночки»

Тим дівчаткам, яким пощастило більше, купували кольорові «резиночки» – яскраво-рожеві або кислотно-салатові. Інші задовольнялися звичайними гумками сіруватого кольору. Але весело було всім! Існувала навіть спеціальна «програма», по якій потрібно було стрибати, видаючи немислимі піруети.

10. Кіндер

У 90-х кіндер-сюрпризи тільки зайшли на ринок. Тоді в них траплялися тільки якісні іграшки! Ми збирали левенят, бегемотиків, дельфінів … Було дійсно круто! Сучасних дітей кіндером вже не здивувати, а ось у нашого покоління вони викликають справжню ностальгію.

Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!