Маленька «корейська Хатіко» вже третій рік чекає господиню, якій не судилося повернутися

Маленька «корейська Хатіко» вже третій рік чекає господиню, якій не судилося повернутися

Кілька років тому бабуся з міста Пусан в Південній Кореї забрала з вулиці непоказну мандрівну собачку. Дворняжка отримала кличку Фу Ши і допомагала бабусі коротати старість, прикрашаючи самотні дні. Так тривало не дуже довго – вік і болячки далися взнаки і у літньої жінки стався крововилив у мозок. Вона потребує щоденного догляду і вже ніколи не покине стіни притулку для людей похилого віку. Але Фу Ши цього не знає і третій рік поспіль з відчаєм чекає свою кохану господиню.

Сусіди розповідають, що кожен день бачать Фу Ши на перехресті, що веде в провулок, де стоїть покинутий будинок бабусі. Там собачка і ночує, в темряві й самотині, а вранці знову виходить на свій пост – чекати повернення господині. Майже всі в окрузі знають історію Фу Ши і в міру сил підгодовують собачку, волонтери періодично відвозять її до ветеринара і намагаються подбати про неї іншими способами. Але тварина незмінно повертається на своє важливе місце і ніхто не в силах їй пояснити, що очікування марні.

 

Але у цій історії, на відміну від Хатіко, позитивне закінчення. Після того як про Фу Ши дізналася майже вся Південна Корея, знайшлося безліч людей, які наполягли на тому, щоб допомогти собачці. Колишня господиня була не проти, щоб у неї з’явилася нова сім’я і тепер сьогодні Фу Ши живе у інших люблячих господарів.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!