Мама роздала пасажирам літака 200 пакетиків з цукерками на випадок, якщо її дитина почне плакати

Мама роздала пасажирам літака 200 пакетиків з цукерками на випадок, якщо її дитина почне плакати

Як би не було приємно полетіти на відпочинок, багато хто боїться довгих годин перельоту. На літаку можна зіткнутися з чим завгодно – від гучних пасажирів до нудоти при турбулентності. Давайте просто скажемо, що політ – не сама комфортна ситуація.

Один з користувачів мережі в пості на Facebook поділився тим, як одна мама під час 10-годинного перельоту із Сеула, столиці Кореї, в Сан-Франциско, зробила дещо несподіване. Вона роздала 200 пакетиків з цукерками, які приготувала для інших пасажирів на випадок, якщо її 4-місячна дитина почне плакати. Як це мило!

На кожному пакетику з цукерками була записка нібито від її дитини, яка пояснює цей милий жест. Ось ця записка:

«Здрастуйте, мене звуть Чон-У і мені 4 місяці. Сьогодні я лечу в США з мамою і бабусею в гості до моєї тітки. Я трохи нервую і боюся, тому що це перший політ в моєму житті. Це означає, що я можу плакати або сильно шуміти. Я постараюся вести себе спокійно, але не можу цього пообіцяти. Будь ласка, вибачте мене.

Тому моя мама приготувала для вас цей пакетик! Там знаходяться цукерки і затички для вух. Будь ласка, використовуйте їх, якщо я буду сильно шуміти. Приємної подорожі. Дякуємо”.

Користувач, який опублікував цей дуже зворушливий жест, також повідомив, що дитина протягом усього польоту поводилася напрочуд тихо. Природно, під постом з’явилося безліч коментарів, де люди писали, що ця мама виявилася дуже передбачливою і так вчинити з її боку було дуже мило. Ми з цим згодні!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!