Мій дід кожен день кладе мило під простирадло. Причина? Коли ви це дізнаєтеся, ви зробите теж!

Мій дід кожен день кладе мило під простирадло. Причина? Коли ви це дізнаєтеся, ви зробите теж!

 

Ідея залишати мило під простирадлом може здатися дивною, але реальність така, що в результаті різних досліджень було доведено, що це може допомогти контролювати синдром неспокійних ніг.

Для тих, хто не знає, що таке цей синдром, в основному це результат відсутності вночі відпочинку на 100%, який генерує в нашому мозку імпульс, щоб рухати ногами.

Багато фахівців в області розладів сну вважають, що розміщення мила під простирадлом – це в основному ефект плацебо, але ми можемо дати вам привід, чому це абсолютно щире лікування.

Причина в тому, що мило, яке перебуває близько до наших ніг, дозволяє поглинати магній, необхідний елемент для правильної роботи, і ми можемо спокійно відпочити.

Ми знаємо, що багато хто з вас з різних причин не можуть спати 8 годин, щоб нормально функціонувати на наступний день, але якщо у нас буде повний спокій з досягненням всього 6 годин сну, ми зможемо відчути відмінності в нашому тілі. У нас не тільки покращиться настрій, але і наш метаболізм прискориться, тому ми зможемо обробляти набагато краще їжу і, таким чином, продовжувати мирно спати день у день.

Ви знаєте, зробіть експеримент сьогодні ввечері і покладіть своє мило під простирадло і розкажіть нам про свій досвід.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!