Міста без людей: італійський Мілан заповнюють дикі кролики

Міста без людей: італійський Мілан заповнюють дикі кролики

Отримавши перші штрафи і не на жарт перелякані новинами, жителі італійських міст в прямому сенсі зачаїлися по домівках. За словами мешканки Мілана, Сабріни Барон, всюди стоїть тривожна тиша, перериваюча гулом сирен машин рятувальних служб. І в цій тиші виразно чути, як хрумтить молода зелена травичка на зубах зраділих кроликів, які несподівано наповнили парки міста.

Кролики жили в Мілані і раніше, але сусідство з людиною навчило їх ховатися – ніхто, крім фахівців не знав, що за живність мешкає в парках. Тепер же, коли двоногі кудись поділися, кролики осміліли і почали відкрито бігати по галявинах. Та ще в яких кількостях!

Як уточнює Барон, всього за кілька днів звірі відчули себе повними господарями Мілана. Перевертають урни, гризуть все що не потрапить, бігають зграями і об’їдають клумби. Вони явно вирішили, що люди більше не повернуться, а тому і боятися нічого. На дворі весна, навколо багато соковитої трави, а гормони звуть почати період любові і розмноження – на відміну від замкнених по домівках людей кролики не боятися фізичної близькості! Прямо завидно, зазначає темпераментна італійка.

Дикі кабани і олені в Японії, лебеді і риба в венеціанських каналах, а тепер ось кролики в італійських парках. Природа стрімко відвойовує назад те, що колись забрала собі настирлива людина. Невже так буде по всій планеті?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!