На курорті в Егейському морі готові ще й доплачувати тим, хто захоче сюди переїхати

Якщо це не шанс усього життя, то що? Зазвичай люди збирають гроші, щоб з’їздити до теплого Середземного моря і відпочити на грецьких островах. А тут, на повному серйозі, влада такого острова сама пропонуює цілих три роки утримувати родини, які сюди приїдуть. І ще дають купу бонусів, тільки б вони потім не виїжджали.

Острів Антикітера – типовий грецький курорт, незаслужено забутий великими туристичними компаніями. Він знаходиться всього в парі годин їзди від Криту або материкової Лаконії, де вирує життя, але на самому острові тихо і спокійно. Навіть занадто – за останні роки його населення скоротилося всього до 20 осіб.

Тобто, тут немає метушливих туристів, нахабних торговців, нав’язливої ​​реклами та всього того, що так дратує людей в містах. Море, сонце, фрукти – рай та й годі!

Проблема в тому, що якщо люди і далі будуть залишати острів, його доведеться визнати дикою, незаселеною територією, з втратою будь-яких привілеїв. Ось влада і вирішила: а давайте прямо заплатимо тим, хто захоче сюди переїхати? Не погостювати, а саме кинути своє сумне життя в кам’яних джунглях і стати засмаглим Остров’янином на позитиві. Перевага сім’ям, а ще краще – з діточками. Їх тут взагалі не залишилося.

Скільки платять? Не так вже й багато – $ 560 в місяць протягом 3 років. Але на додачу дають свій будинок, ділянка землі під сад або бізнес, багато інших пільг.

Пропозицією вже скористалися кілька сімей і на Антикітері вперше за 24 роки знову відкрилася школа. Так що ініціатива працює і тепер головне не втрачати час нею скористатися.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!