Олена цілих 29 років не стригла своє волосся. Ось яку косу їй вдалося відростити

Олена цілих 29 років не стригла своє волосся. Ось яку косу їй вдалося відростити

Знаменита казка братів Грімм про красуню Рапунцель відома практично всім. Багато жінок і дівчат також мріяли відростити собі косу хоча б на третину довжини як у казкової героїні. Але поки одні мріють, інші втілюють казку в життя.

Так 34-літня Олена Кравченко з Одеси прославилася на весь інтернет. Дівчина отримала величезну популярність завдяки своєму надзвичайно довгому волоссю. Олені вдалося відростити косу довжиною більше 185 см.

Звичайно ж таке волосся вимагає чималих зусиль по догляду. Але Олена стверджує, що вже звикла і тепер уже вона ділитися з іншими жінками своїми секретами, як відростити настільки розкішну шевелюру.

Одеситка веде свій мікроблог, шанувальників якого з кожним днем ​​стає все більше.


Олена стверджує, що любов до довгого волосся їй прищеплювала її мати ще з дитинства. Так волосся було прийнято відрощувати з п’ятирічного віку.

Олена вважає, що чим довша коса у дівчини, тим вона красивіша. Свої локони красуня миє раз в тиждень. Також вона намагається використовувати лише натуральні засоби по догляду. Іноді Олена все ж трохи підстригає кінчики, щоб волосся краще росло.

Одеситка визнає, що з волоссям часом буває непросто. Адже іноді воно плутається під ногами і вона може випадково на нього наступити.


Олена також захоплено розповідає про увагу чоловіків в її сторону, які просто в захваті від її волосся. Однак серце одеської Рапунцель вже зайнято. Олена заміжня і ростить двох семирічних близнюків. Жінка сподівається, що її дочки також підуть по її прикладу, проте наполягати на відрощуванні волосся вона все-таки не буде.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!