Онук робив ремонт в старому будинку своєї бабусі і випадково виявив сейф під килимом

Онук робив ремонт в старому будинку своєї бабусі і випадково виявив сейф під килимом

 

Ось це знахідка. Цей онук справжній щасливець. І як інші не змогли знайти? Просто ніхто не очікував, що бабуся виявиться такою хитрою.

Багато людей в дитинстві любили дивитися фільми про скарби. Деякі навіть мріяли знайти дорогоцінний скарб. Однак, у цього хлопця дитяча мрія здійснилася завдяки його померлій бабусі.

У дитинстві ця молода людина часто гостювала у дачному будиночку у своїх дідуся і бабусі. Поки вони були живі, то ховалися в цьому будинку від міської спеки. І приїжджали на все літо. Звичайно ж, до них з’їжджалася вся родина. Онуків їм підкидали на літо.

Але ніхто не міг передбачити, що бабуся виявиться дуже хитрою жінкою. Ось що вона зробила.

Будинок дістався улюбленому онукові. Але він не був особливо радий такому спадку. Будинок був дуже старий і його простіше було продати, ніж привести в порядок. Однак, з любові до дідуся і бабусі онук не наважився продати його. Було вирішено зробити ремонт. Наводячи в порядок комору він вирішив викинути старий килимок. Але коли підняв його, то побачив внизу люк:

Це виявився сейф, він довго намагався підібрати код. Але довелося зламати.
В середині все було завалено цеглою:

Однак, чоловік не розчарувався. А вирішив подивитися, що ж під нею. Коли він розгледів вміст, то щастя його не було меж.

Це були колекційні монети, упаковані в коробочки з-під ліків. Також там були доларові купюри. Онуки не особливо цікавилися, на що бабуся витрачала пенсію. Як виявилася вона скуповувала монети.

У підсумку всередині було ціле багатство. Крім монет було знайдено ще й шкатулка з коштовностями бабусі.

У загально складності, скарб коштує більше, ніж кілька таких літніх будиночків. Але онук поки не хоче продавати його. Адже це пам’ять про улюблену бабусю.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!