Ось як можна позбутися від конденсату на пластикових вікнах! Геніально!

Ось як можна позбутися від конденсату на пластикових вікнах! Геніально!

Звичайно ж, всі ми прекрасно знаємо, що пластикові вікна та двері набагато краще можуть зберігати тепло в будинку, ніж дерев’яні. Так як дерев’яні можуть пропускати холодне повітря через щілини між самою рамою і склом, рівно як і саме дерево чудово пропускає повітря. Але будь-які дерев’яні рами – будь-то балконні або віконні – володіють одним незаперечним плюсом, і плюс цей полягає в тому, що вони виготовлені з натурального матеріалу – дерева. Чого, на жаль, не можна сказати про пластикові конструкції. Так, вони не пропускають холодне повітря, але при цьому порушується і процес вентиляції повітря в приміщенні.

Готуємо сани влітку
Проводячи ремонт у приміщенні, необхідно подумати і про підвищення теплоізоляції, що заощадить ваші кошти взимку, і про належну вентиляцію, що вбереже вас від вогкості і цвілі. Передбачивши при ремонті і заміні вікон в приміщенні всі вищезазначені, і деякі інші можливості, ви зможете зберегти час, кошти і здоров’я.

При заміні вікон в літній період з проблемою конденсату ви можете і не зіткнутися. У літню спеку приміщення практично постійно провітрюється, циркуляція повітря чудова і, неважливо сиро на вулиці чи ні, вологу на вікнах можна побачити лише під час дощу. З приходом холодів проблема стає очевидна. При відсутності опалення восени приміщення провітрювати часто ми не можемо – заощаджуючи тепло і прагнучи закритися від негоди. Такий процес неминуче призводить до підвищеної вологості всередині приміщення, що в свою чергу, незмінно відіб’ється на вашому склі.

Звідки береться конденсат
Саме фактор герметичності, але тільки в сукупності з порушенням опалення і конвекції повітря в приміщенні, є причиною утворення конденсату. Конденсат починає з’являтися на склі, коли температура повітря в приміщенні падає нижче +18 градусів. Як правило, активно він починає з’являтися в осінньо-зимовий період, коли працює опалення, і температура на вулиці набагато нижча, ніж в приміщенні.

Як опалення впливає на появу конденсату
Помітили краплі конденсату на склі? Зазвичай волога з’являється в кутах рам або в нижній частині скла. Найчастіше, поява вологи свідчить про недостатню теплоізоляцію приміщення, або недоліки в системі опалення. Грунтовно підійшовши до вирішення даного питання, Ви зможете назавжди позбутися від крапель води на склі. «Осушити» поверхню вікна досить просто, для цього необхідно поставити додатковий радіатор опалення в приміщенні. Таким чином ви підвищите температуру кімнати в зимовий період і ваші вікна більше не будуть покриватися краплями вологи.

Хороша вентиляція перешкоджає випаданню вологи!
Втім, подумати про питання вентиляції повітря всередині приміщення можна заздалегідь. Вам допоможуть прилади примусової вентиляції, які ви можете вмонтувати в вентиляційні решітки під час ремонту. Так само, при замовленні пластикових вікон, ви може передбачити можливість поставити вікно на режим мікропровітрювання, або замовити вентильований профіль склопакета. Про радіатори опалення, як ми вже говорили необхідно подбати заздалегідь, не перекриваючи в приміщення доступ гарячого повітря. Знаючи про те, що в приміщенні часто буває сиро, постарайтеся мінімізувати наявність в кімнаті квітів.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!