Ці діти, замість того, щоб грати у дворі у футбол або вдома в комп’ютерні ігри, робили дітей.

Альфі Паттен

Цей юний британець став знаменитістю на своїй батьківщині, коли його подруга, п’ятнадцятирічна Шанталь Стедман завагітніла від нього.

Паттен зізнавався, що поняття не має, як виховувати малюка. Головне питання для нього було – фінансове. Альфі швидко подорослішав після народження дочки. Він навіть збирався піти на роботу.

Але через деякий час стало відомо, що батько зовсім не він. Ним став ще один неповнолітній хлопець. Тайлер Байкер всього на рік старше. Коли Патерн дізнався, що дитина не його, то він сильно розплакався.

Тайлер Байкер

Справжній батько дитини Шанталь з самого початку знав про свою причетність до її вагітності. Але вирішив промовчати. Підліток сказав, що злякався відповідальності. Близькість з Стедман він назвав найбільшою помилкою свого життя. Тайлер на даний момент не бере участь у вихованні дочки. Цим займаються батьки Шанталь.

Шон Стюарт

Ще один житель Туманного Альбіону обзавівся потомством у віці дванадцяти років. Мама дитини – Емма Вебстер виявилася на чотири роки старше. Дівчина потім розповіла: вона думала, що Шон її ровесник. У Стюарта і Вебстер народився син.

Але через три роки молода пара розпалася. Хлопець потрапив за грати за крадіжку, а Емма вийшла заміж за іншого. Вона намагається про Шона не згадувати.

Натан Фишбурн

Знову Великобританія. На цей раз Натан і дівчина Ейпріл були однолітками. У них народився син Джеймс. Молодим батькам довелося несолодко. Адже на перших порах батько і мати Натана не сприйняли новину про народження онука. Вони деякий час відмовлялися виховувати малюка. Але з часом, все-таки схаменулися і прийняли Джеймса.

Наймолодшим батьком є житель новозеландського міста Окленд. Його ім’я ховається. Все тому що він став татом в одинадцять, а жінці, яка його спокусила – тридцять шість. Вона була матір’ю його друга. Їхні стосунки тривали кілька місяців. В результаті на світ з’явилася дитина. Після народження малюк потрапив в руки соціальних служб, а його мама – за ґрати.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!