Пара купила покинутий сарай, але через 2 місяці вони перетворили його в шикарний будинок

Пара купила покинутий сарай, але через 2 місяці вони перетворили його в шикарний будинок

 

Жити в сараї – це звучить страшно. Але цим героям всі заздрять, хоча вони і живуть в сараї! Вони перетворили звичайний сарай в шикарний будинок в вінтажному стилі.

Всього за два місяці вони зробили з розваленого сараю цукерку. На узбережжі Мексиканської затоки в курортному  містечку Панама-Сіті продавався будинок і сарай з ділянкою. Будинок продався дуже швидко, а ось  сарай  ніхто не бажав купувати, навіть за низькою ціною.

Цей варіант побачили Деббі і її чоловік. Вони побачили в цьому сараї варіант для красивого будиночка. Практично все вони зробили самі. 62 дні знадобилося парі, щоб перетворити сарай в затишне житло.

Інтер’єр будиночка подружжя зробили в вінтажному стилі. Це допомогло їм заощадити на меблях, їм не довелося купувати нові, вони лише змінили свою старі. Вийшло гарно і стильно!

Подружжя примудрилися розмістити в новому будинку навіть камін! Вони забрали у попереднього власника камін і вбудували в нього новий сучасний електрокамін.

Основні кольори інтер’єру: білий і синій. Приголомшливе поєднання, яке створює затишну атмосферу

.

Весь дизайн будинку розробила Деббі. Відразу видно, що вона володіє відмінним смаком. Все зроблено з великою любов’ю.

На ділянці навіть обладнали невелике патіо, де можна відпочити на природі

.

Неймовірно, але сарай перетворився до невпізнання. Неможливо повірити, що раніше тут не жили. Красиво, вишукано і затишно – це все про новий дім! Золоті руки, хороший смак і яскрава уява подружжя дозволило відбутися справжньому чуду. Непотрібна будова стала затишним сімейним гніздечком!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!