Пара, яка втратила близнюків 60 років тому, отримує неймовірний подарунок!

Пара, яка втратила близнюків 60 років тому, отримує неймовірний подарунок!

Горе не тоді, коли щось зникає, а коли батько втрачає дитину, їхнє життя може тривати, але ця втрата назавжди змінить їх. Це буде з ними назавжди .

Художниця Олена Філліпс, яка ділиться своїми роботами на Facebook в Lena Draws, створює неймовірні душевні малюнки для людей, які пережили втрату. Вона створила роботи для батьків, які втратили дітей, і їм так і не вдалося побачити їх обличчя без дихальних трубок і проводів, і вона намалювала красиві меморіальні портрети для багатьох скорботних сімей.

«Я думаю про них кожен день»

У січні Олена поділилася неймовірним різдвяним подарунком, який її попросили зробити.

«Ця солодка парочка втратила своїх перших двох дітей, хлопчиків-близнюків, при народженні понад шістдесят років тому», – написала Олена в Facebook.

«У них ніколи не було фотографій їх хлопчиків-близнюків, щоб пам’ятати їх, і вони сумували за цими хлопчиками протягом  шістдесяти років».
«Їхні інші діти попросили мене створити картину батьків приблизно того часу, коли повинні були народитися їх близнюки, тримаючи в руках двох своїх маленьких хлопчиків».

«Вони змусили мене використовувати зображення новонароджених інших братів і сестер в якості посилань, так як у них не було фотографій самих хлопчиків, але я думаю, по обличчях батьків видно глибину їх любові, яку вони відчували до своїх маленьких дітей і як любов батьків ніколи не зменшується навіть протягом життя ».

«Ти знаєш, хто це?», – каже чоловік крізь сльози. «Я думаю про них кожен день – кожен день мого життя».

Його дружина з радістю дивиться на картину.

Цей подарунок, безумовно, той, який ця пара буде цінувати все життя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!