Пес знайшов кошенят на вулиці і став їм «прийомним батьком»

Пес знайшов кошенят на вулиці і став їм «прийомним батьком»

Буває так, що один вид тварин усиновляє дитинчат іншого виду. Дивно, але у прийомного батька виходить замінити біологічного.

Одного разу рано вранці дівчина на ім’я Вікторія вийшла на прогулянку зі своїм псом Турбо. Раптом обидвоє вони почули якийсь звук схожий на писк.

Озираючись в пошуках джерела звуку, вони побачили крихітного кошеня, який лежав біля сусіднього будинку. Вікторія побігла до нього і взяла на руки. У цей момент Турбо в кущах знайшов ще двох малюків. Всі вони були з одного посліду. Але ось мами їх ніде не було. Крихти тремтіли від страху.

Що поробиш, довелося Вікторії взяти їх до себе в будинок. Не залишати ж дитинчат на вулиці, де вони самі загинуть. Заради знайд довелося дівчині змінити свої плани. З роботи вона відпросилася, а кошенят повела до ветеринара. Обстеження не показало ніяких серйозних захворювань. У клініці їй розповіли як кошенят годувати і як за ними доглядати. Тому Вікторія в той же день забрала трьох динчат.

Вдома дівчина почала опікувати кошенят. Вона годувала малюків, купила їм всі котячі приналежності. Турбо постійно крутився у Вікторії під ногами. Йому ну дуже хотілося чимось допомогти. І його турбота дуже допомогла.

Малюки прикипіли до свого прийомного батька, який щохвилини когось із них облизував. До речі, Турбо – дуже незвичайний пес. Він бере участь в анімалотерапії. Тобто собака допомагає хворим дітям одужати.

Собаці не склало труднощів піклуватися про кошенят. Навпаки, судячи з того, як він про них дбає, можна з упевненістю сказати, що для Турбо допомагати живим істотам в радість.

Вікторія вже почала шукати відповідних господарів кошенятам. Можливо, коли вони опиняться в нових сім’ях, вони забудуть про Турбо. Але зараз вони не розлий вода.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!