Пес знайшов кошенят на вулиці і став їм «прийомним батьком»

Буває так, що один вид тварин усиновляє дитинчат іншого виду. Дивно, але у прийомного батька виходить замінити біологічного.

Одного разу рано вранці дівчина на ім’я Вікторія вийшла на прогулянку зі своїм псом Турбо. Раптом обидвоє вони почули якийсь звук схожий на писк.

Озираючись в пошуках джерела звуку, вони побачили крихітного кошеня, який лежав біля сусіднього будинку. Вікторія побігла до нього і взяла на руки. У цей момент Турбо в кущах знайшов ще двох малюків. Всі вони були з одного посліду. Але ось мами їх ніде не було. Крихти тремтіли від страху.

Що поробиш, довелося Вікторії взяти їх до себе в будинок. Не залишати ж дитинчат на вулиці, де вони самі загинуть. Заради знайд довелося дівчині змінити свої плани. З роботи вона відпросилася, а кошенят повела до ветеринара. Обстеження не показало ніяких серйозних захворювань. У клініці їй розповіли як кошенят годувати і як за ними доглядати. Тому Вікторія в той же день забрала трьох динчат.

Вдома дівчина почала опікувати кошенят. Вона годувала малюків, купила їм всі котячі приналежності. Турбо постійно крутився у Вікторії під ногами. Йому ну дуже хотілося чимось допомогти. І його турбота дуже допомогла.

Малюки прикипіли до свого прийомного батька, який щохвилини когось із них облизував. До речі, Турбо – дуже незвичайний пес. Він бере участь в анімалотерапії. Тобто собака допомагає хворим дітям одужати.

Собаці не склало труднощів піклуватися про кошенят. Навпаки, судячи з того, як він про них дбає, можна з упевненістю сказати, що для Турбо допомагати живим істотам в радість.

Вікторія вже почала шукати відповідних господарів кошенятам. Можливо, коли вони опиняться в нових сім’ях, вони забудуть про Турбо. Але зараз вони не розлий вода.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!