Після зради чоловіка жінка схудла і стала красунею. Тепер він хоче повернутися

Американка Лінн Чампі завжди була пампушкою. Однак це не завадило їй вийти заміж. Її молодого чоловіка не збентежила вага своєї обраниці. Після деякого часу хлопець зробив Лінн пропозицію.

Але їхнє подружнє життя не було довгим. У чоловіка з’явилася коханка – дівчина з ідеальною фігурою. Чоловік пішов до неї. Лінн було прикро, адже чоловік ніколи не просив її схуднути. Чампі вважала, що його влаштовує її фігура. Якби чоловік попросив, вона схудла б.

Зате тепер дівчина вирішила сама позбутися зайвої ваги. До речі, її вага була тоді майже сто тридцять кілограм. Вона сіла на жорстку дієту і записалася в спортивний зал. Там вона щодня тренувалася з тренером по кілька годин. Тепер всі фаст-фуди залишилися в минулому. Тільки здорова і корисна їжа.

Тренування перший час давалися з великими труднощами. Але потім вони стали даватися американці все простіше і простіше. А результат, який вона бачила в дзеркалі, тільки надихав її продовжувати ходити в зал.

Минуло півтора року. Лінн позбулася п’ятдесяти кілограм. Вона знайшла прекрасну фігуру. Ще зовсім недавно пухкенька, вона стала стрункою і підтягнутою. Тепер дівчина вдячна своєму екс-чоловікові. Його зрада змусила її круто змінити своє життя. Просто чудово, що Чампі вирішила не ридати і жаліти себе, заїдаючи горе гамбургерами, а зайнятися собою.

До речі, колишній чоловік помітив зміни в Лінн. Він захотів повернутися. Але, як то кажуть, поїзд пішов. А Чампі можна побажати знайти гідного чоловіка.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!