Побилася на весіллі з братом чоловіка

Побилася на весіллі з братом чоловіка

Інна, стягнула з себе туфлі і затиснувши одну в руці кинулася на вальяжно розваленого на дивані за ресторанним столиком Едика.

Все весілля завмерло не вірячи в те, що це відбувається в реальності. Маленька тендітна красуня з розпущеними довгими чорними локонами, з усіх своїх сил, била своєї туфлею куди попало, величезного бугая.

Бійки на весіллях часта справа, але щоб молода красива дівчина, у всіх на очах била величезного здорового мужика, я чула вперше.

Цю історія мені розповіла одна із запрошених гостей.

Що ж це було?

Інна три роки тому вийшла заміж за хлопця, якого любила. У нього була велика сім’я і багато родичів. Ще коли вона зустрічалася з майбутнім чоловіком, то чула багато неоднозначного про Едика, але в ті часи він сидів.

Звільнився кілька місяців тому і вся сім’я стогнала від його витівок. Він був двоюрідним братом чоловіка, проте вся сім’я його трохи побоювалася і намагалися триматися від нього подалі. Едик поводився по-хамськи, й не дуже дбав про те, як почувають себе навколишні.

На весіллі загальних родичів, він постав у всій своїй красі. Знаючи, що фізично дуже сильний і великий, він був упевнений, що ніхто з ним зв’язуватися не буде і пустував по повній програмі.

Сальні жарти по відношенню до жінок, гучні коментарі з приводу родичів і гостей, раз у раз оголошував на весь ресторан. Едик розважався, як міг, відчуваючи свою безкарність.

Інна кілька разів намагалася поговорити з чоловіком і свекром, щоб вони його урезонили, але марно. Чоловіки відверто не хотіли зв’язуватися з таким родичем, і не шукали собі проблем.

Інна не витримала після того, як він смикнув її за руку, коли проходила повз, і вона завалилася на нього, а він обійняв її і іржав на весь ресторан не відпускаючи.

Звільнившись, дівчина трохи відійшла, спокійно зняла свої прикраси, красиву накидку, передала це родичці. Потім зняла туфлі і рішуче накинулася на кривдника.

Від несподіванки, він сторопів і не знав, що робити. А дівчина тим часом била його туфлями і висловлювала всі претензії за цей вечір.

Чоловік, який раніше виходив, зайшов в зал, як раз на цьому моменті, і побіг відтягати розлючену дружину від брата.

Вся сім’я розділилася на тих, хто відкрито схвалював вчинок Інни і на тих, хто тихо цьому радів.

Чоловік трохи образився на дружину за неналежну, з його точки зору, поведінку, але врешті-решт зрозумів, що дружина нікому не дасть спуску, якщо її посміють скривдити, і навіть пишався цим.

Після цього випадку, Едик перестав відверто грубіянити своїм родичам.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!