Побилася на весіллі з братом чоловіка

Інна, стягнула з себе туфлі і затиснувши одну в руці кинулася на вальяжно розваленого на дивані за ресторанним столиком Едика.

Все весілля завмерло не вірячи в те, що це відбувається в реальності. Маленька тендітна красуня з розпущеними довгими чорними локонами, з усіх своїх сил, била своєї туфлею куди попало, величезного бугая.

Бійки на весіллях часта справа, але щоб молода красива дівчина, у всіх на очах била величезного здорового мужика, я чула вперше.

Цю історія мені розповіла одна із запрошених гостей.

Що ж це було?

Інна три роки тому вийшла заміж за хлопця, якого любила. У нього була велика сім’я і багато родичів. Ще коли вона зустрічалася з майбутнім чоловіком, то чула багато неоднозначного про Едика, але в ті часи він сидів.

Звільнився кілька місяців тому і вся сім’я стогнала від його витівок. Він був двоюрідним братом чоловіка, проте вся сім’я його трохи побоювалася і намагалися триматися від нього подалі. Едик поводився по-хамськи, й не дуже дбав про те, як почувають себе навколишні.

На весіллі загальних родичів, він постав у всій своїй красі. Знаючи, що фізично дуже сильний і великий, він був упевнений, що ніхто з ним зв’язуватися не буде і пустував по повній програмі.

Сальні жарти по відношенню до жінок, гучні коментарі з приводу родичів і гостей, раз у раз оголошував на весь ресторан. Едик розважався, як міг, відчуваючи свою безкарність.

Інна кілька разів намагалася поговорити з чоловіком і свекром, щоб вони його урезонили, але марно. Чоловіки відверто не хотіли зв’язуватися з таким родичем, і не шукали собі проблем.

Інна не витримала після того, як він смикнув її за руку, коли проходила повз, і вона завалилася на нього, а він обійняв її і іржав на весь ресторан не відпускаючи.

Звільнившись, дівчина трохи відійшла, спокійно зняла свої прикраси, красиву накидку, передала це родичці. Потім зняла туфлі і рішуче накинулася на кривдника.

Від несподіванки, він сторопів і не знав, що робити. А дівчина тим часом била його туфлями і висловлювала всі претензії за цей вечір.

Чоловік, який раніше виходив, зайшов в зал, як раз на цьому моменті, і побіг відтягати розлючену дружину від брата.

Вся сім’я розділилася на тих, хто відкрито схвалював вчинок Інни і на тих, хто тихо цьому радів.

Чоловік трохи образився на дружину за неналежну, з його точки зору, поведінку, але врешті-решт зрозумів, що дружина нікому не дасть спуску, якщо її посміють скривдити, і навіть пишався цим.

Після цього випадку, Едик перестав відверто грубіянити своїм родичам.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!