Подружжя купило стару миску за 3 $. Потім вони перевернули її і побачили це …

Подружжя купило стару миску за 3 $. Потім вони перевернули її і побачили це …

Одна подружня пара з Нью-Йорка, сама того не відаючи, стала володаркою справжнього скарбу. Кілька років тому вони прогулювалися по своєму району і в одному з дворів наткнулися на гаражний розпродаж. Власники будинку переїжджали в інше місто і, щоб не возитися з речами, вирішили продати все непотрібне.
Серед інших речей увагу подружжя привернула нестандартна піала, прикрашена цікавим орнаментом. В результаті ця невелика порцелянова чаша була куплена всього за три долари.
Чоловік і дружина не надали покупці ніякого значення і протягом декількох років піала просто прикрашала собою камінну полицю. Хто знає, скільки б вона ще простояла на поличці, але одного разу подружжя побачили передачу, в якій розповідалося про предмети колекціонування, в тому числі і про порцелянові вази і чаші. Тут то вони і згадали про своє придбання.

Без особливої ​​надії подружжя розглянули чашу і виявили на її денці ледь помітне клеймо, схоже на те, про яке йшлося в передачі. Про всяк випадок вони віднесли піалу на оцінку антикварові, і його вердикт перевищив їх найсміливіші очікування. Виявилося, що чаша не просто дорога, а дуже дорога! Вона належить до епохи династії Сун, яка правила в Китаї близько тисячі років тому.

За попередньою оцінкою вартість цієї піали дорівнювала 300 000 доларів. Але більш ретельний аналіз виявив справжню унікальність цього предмета. Чашу виставили на знаменитому аукціоні Сотбіс, і в результаті вона пішла з молотка за фантастичну суму 2 225 000 доларів!

Просто неймовірно, який скарб було куплено за малі гроші на звичайній гаражній розпродажі! По всій видимості, колишнім господарям чаша дісталася в спадок від якогось ексцентричного родича, і ніхто навіть не підозрював про її справжню вартість.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!