Щоранку чоловік йде до ставка, щоб побачити друга, який чекає на нього в будь-яку погоду

Взимку вранці в лісі морозно. І красиво, коли на сонці чистий білий сніг переливається іскрами.

У цьому прекрасному місці побудований привабливий, акуратний будиночок. У ньому живе чоловік. Щоранку, виходячи з нього, він прямує до ставка. Робить це регулярно. «Навіщо?» – запитаєте ви. У цьому-то й річ! На ставку його чекає незвичайний друг – видра. Тільки мешканець будиночка прийде на берег – тут же з води показується голова видри. Потім звір вилазить на берег і направляється до чоловіка.

Але не відразу підходить до людини. Обережно, з побоюванням обнюхує його взуття. Хоче, мабуть, упевнитися, що це він, її друг, який не принесе шкоди.

Видри можуть похвалитися красивим хутром. Воно зверху темно-коричневе, внизу – білувате і навіть сріблясте. Хутро цей настільки міцне що несучість його приймається за 100%. Про теплоу і говорити не доводиться. Завдяки щільному підшерсті крізь хутро не припадає вода. І тіло не відчуває холоду.

Ось чому видра внесена в особливий, червоний список Світовим союзом охорони природи. Мисливців-то на її унікальне хутро чимало!

Звірятко живе в річці, ставку – під водою. Там, де багато риби. Але також по льоду і снігу може проповзти (за добу) 19-20 км.

Після того, як видра «привіталася», чоловік розвертається і прямує до свого будинку. Тварина – за ним. Там для нього стоїть миска з їжею. Видра їсть будь-яку рибу, але вважає за краще щуку, сазана, форель, плотву і бички.

Частування, яке запас їй чоловік, вона з’їдає. Але один шматочок забирає і ховає в нірці. Яка передбачливість!

Видра – тварина одиночна. Ось чому так дивна її дружба з чоловіком з лісового будиночка.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!