Смішна історія про те, як пара з дому йшла в гості

Смішна історія про те, як пара з дому йшла в гості

Подружня пара готується до вечірки у своїх знайомих. Вийшли в передпокій, одяглися, перевірили всі електроприлади, ванну, плиту, погодували рибок, випустили кота погуляти, викликали таксі. Стоять, чекають. Не приходить і п’яти хвилин як таксист скидає виклик. Як тільки прочинилися двері будинку, як кіт пролітає в щілину. Пухнаста морда знає, що коли нікого немає вдома він зможе безперешкодно порибалити в акваріумі. Дружина пішла до машини, а її чоловік відправився виловлювати кота, щоб знову випустити його на вулицю.

Кіт зрозумівши, що за ним погоня почав шукати укриття на другому поверсі. Шофер поцікавився, в чому причина затримки. На що дружина, не бажаючи дати знати, що будинок залишається без нагляду, сказала, що чоловік пішов вкласти спати її маму. Через 10 хвилин повертається захеканий чоловік і сідає на заднє сидіння машини біля своєї дружини. Та його і питає:

– Милий, чому так довго?

– Уяви собі: ця волохата тварюка залізла під наш великий комод в спальні і я повинен був знайти швабру, щоб її звідти виколупати. Так вона почала мене дряпати і кусати за руки. Мені довелося зв’язати цю наволоч покривалом, відкрити вікно і викинути її з дому під три чорти.

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!