Список хитрощів, які можна застосувати при пранні одягу!

Список хитрощів, які можна застосувати при пранні одягу!

Перед пранням одягу можна зробити невеликого розміру кульки з фольги. Їх закидають в пральну машинку разом з одягом. Робиться це для того, щоб знизити статичну електричну напругу з одягу. Після цього, на випрані речі не будуть так сильно липнути волосся і пил, яка найбільше помічається на одязі чорного кольору.

Часто можна помітити, як білі речі стають жовтого кольору. Після прання на них все ще залишаються плями. Щоб повернути білим речам – білизну, необхідно:

Взяти кілька таблеток аспірину;
Розкришити їх;
Змішати з порошком і почати прання одягу;
Для більшої ефективності, можна замочити одяг у воді на годин 6-7. На кожен літр води необхідно додавати 1 таблетку аспірину. Цей спосіб дозволить повернути білому одягу його первісну білизну.

Часто люди помічають, що їх чорні речі перестають добре виглядати, тому що втрачається первісний колір. Щоб одяг здобув знову  свій колір, необхідно під час полоскання додати в пральну машину кілька склянок з кавою. Слід це робити тільки тоді, коли в машинці знаходяться тільки речі чорного кольору.

Кросівки втрачають свій колір, покриваються пилом і брудом, також з часом починають погано пахнути, тому їх треба іноді прати. Перед пранням бажано знайти невеликий мішечок, який призначений саме для кросівок. У ньому потрібно прати їх. Це робиться для того, щоб якісь дрібні деталі не загубилися в барабані пральної машини.

Якщо такого мішечка немає, то можна скористатися невеличким. Просто накрити ним кросівки, а також зв’язати. На процес прання це ніяк не вплине.

Необхідно також періодично доглядати за пральною машинкою. Згодом вона починає погано пахнути, а також сильно забруднюється через прання речей. Можна використовувати суміш соди з водою – 1 до 1: необхідно обробити цією сумішшю барабан, відсіки, призначені для порошку і кондиціонера, а також інші місця, які безпосередньо беруть участь під час прання. Після цього потрібно включити прання на хвилин 10-15, щоб прополоскати все, що було пройдено водою і содою. Необхідно також періодично чистити фільтр.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!