Сусідка боялася пітбуля, але коли він врятував їй життя, зрозуміла, що сильно помилялася

Сусідка боялася пітбуля, але коли він врятував їй життя, зрозуміла, що сильно помилялася

Багато хто боїться пітбулів, вважаючи цю породу небезпечною і агресивною. Але насправді, будь-яка порода може стати агресивною, все залежить від виховання. Це історія одного пітбуля, який зумів змінити свою репутацію, хоча б в очах сусідів.

Арджаніт Механа зі Швеції живе з чарівним пітбулем на ім’я Сімба. Багато хто вже звик до усміхненого песика і стали сприймати його як звичайну собаку, але є у хлопця сусідка в віці, яка панічно боїться пса. Вона впевнена, що він небезпечний і загрожує її здоров’ю. Але красень Сімба зумів і її переконати!

Сімба звичайний пес, який любить гуляти, бігати за паличкою, грати з господарем і випрошувати ласощі.

Собаку довгий час боялася сусідка в віці, але після того, як пес врятував їй життя, вона зовсім іншими очима подивилася на собаку.

Жінка мешкає поверхом нижче Арджаніта. В один із днів Сімба кинув господаря і побіг до дверей сусідки. Спочатку хлопець не зрозумів в чому справа, але довірився одному і підійшов до дверей. Сімба поводився неспокійно, він шкрябав двері і гавкав, це було незвичайна поведінка, хлопець почав кликати сусідку через двері. У відповідь він почув кволий голос жінки, яка просила про допомогу. Арджаніт відразу викликав рятувальників, виявилося, що дама невдало впала і зламала стегно. Завдяки собаці її знайшли швидко.

Тепер колись сварлива жінка стала називати Сімбу не “небезпечний звір», а «мій герой»!

Арджаніт був дуже гордий вчинком Сімби і тим результатом, що зумів змінити думку про свого улюбленця. Він все описав в Мережі і ця історія відразу стала неймовірно популярною!

Арджаніт від душі переживає за сусідку і у її рідні дізнається про її стан. Дама ще в лікарні, але їй вже зробили операцію і вона відчуває себе краще. Вона все розповіла про песика, який її врятував.

Пам’ятайте, що у доброго господаря і пітбуль герой, а у поганого, і хом’як небезпечний.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!