Сусіди не розуміли навіщо він носить мотлох у двір, але заглянувши через паркан були здивовані

Сусіди не розуміли навіщо він носить мотлох у двір, але заглянувши через паркан були здивовані

Цьому чоловікові просто подобалося працювати у себе на дачі і, захопившись цією розвагою, він і не помітив, як його звичайна на вигляд ділянка перетворилася в справжню казкову країну!

Все було настільки стильно і вишукано, ніби над його ділянкою попрацювало кілька досвідчених ландшафтних дизайнерів. Але це не так, сусід створив все своїми руками.

Подивіться на ці фото, ось як оригінально він оформив клумби в своєму саду! Ця, наприклад, виконана з уламків старої цегли, але як гармонійно виглядає загальна композиція!

Ще один спосіб створити на ділянці неповторну зелену композицію – зробити огорожу з пластика. Він дуже довговічний і практичний. Зараз виробники пропонують такі пластикові огорожі для клумб, які на око складно відрізнити від кам’яних або дерев’яних.

Ретельно продуманий і зі смаком покладений бордюр з каменю надає будь- якій рослинній композиції вишуканий вигляд, оскільки підкреслює ніжність і крихкість квітів.

Внести «родзинку» і радісні веселі нотки в ландшафт вашої ділянки, допоможуть різноманітні креативні елементи.

Для багатьох дачників улюблений атрибут ділянки – альпійська гірка, яка здатна створити ілюзію природної кам’яної розпису з мальовничими квітками. Головне тут – не бійтеся експериментувати. Як вам такий варіант?

Універсальність бетонних бордюрів дозволяє використовувати їх в будь-якому куточку садової ділянки.

Погодьтеся, частина клумби, де використовувалися камені, виглядає набагато цікавіше.

Так, звичайно, все це може здатися занадто складним, і ви завжди можете запросити професіоналів, які за чималу суму втілять ваші ідеї в життя. Але хіба не краще творити таку красу своїми руками?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!