Наша природа дивовижна. У цьому переконався фотограф Ченгуан Сян. Він піднявся на пагорб, розташований в долині Таоюань (Тайвань) і зрозумів, що він йому нагадує. Хлопець поділився фотографією в соціальних мережах.

Гарний пагорб схожий на велику собаку, як спить в зелені. Вона тихо лежить між долиною і шарами зелених пейзажів. Можливо, це – сторожова собака, яка охороняє долину Таоюань уві сні.

Багато людей захоплюються схожістю пагорба з собакою. Деякі навіть сказали Ченгуану, що вони багато разів були в цьому місці, але і не підозрювали про «сплячу собаку».

Сян також виявив ще одне диво природи – цей камінь, схожий на хобот слона.

Величезна гігантська статуя стоїть на березі. Створюється враження, ніби хобот слона тягнеться до моря, щоб випити води. Сян знайшов цю скелю, коли перебував в містечку під назвою Жуйфран.

Користувачі Мережі надихнулися тим, які фото виклав Ченгуан. Вони сфотографували ще одну вражаючу річ в Жуйфранзі і вирішили показати її користувачам Facebook.

Вони знайшли скелю, яка нагадує двох собак, що стоять один навпроти одного:

Ці фото ще раз доводять, що наша природа сповнена чудес. Просто потрібно бути уважними. Покласти телефон в кишеню і почати насолоджуватися красою пейзажів на власні очі.

Можливо, ви побачили на першому фото не собаку, а щось інше?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!