В холодильнику завжди буде приємно пахнути. 10 трюків, якими користуються навіть шеф-кухарі!

В холодильнику завжди буде приємно пахнути. 10 трюків, якими користуються навіть шеф-кухарі!

 

Холодильник, наш друг і товариш. Без нього важко уявити собі існування сучасної сім’ї. Страшно подумати, що він раптом може зламатися. Адже в ньому лежить все найсмачніше, і він зберігає це свіжим. Але іноді всередині з’являється неприємний запах і це псує апетит.

Запах потрібно усунути, і ми знаємо як
1.Подрібнене активоване вугілля чудово справляється з цим завданням. Залиште в холодильнику тарілочку з цим порошком. За ніч він вбере в себе всі несвіжі і сторонні запахи. Якщо ви прогрієте в духовці цей порошок при 170-180 ° С, то він послужить вам ще раз.

2.Для профілактики активоване вугілля можна тримати в холодильнику постійно. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої ємності, покласти туди подрібнені таблетки і поставити в дверцята. Головне не забувайте періодично міняти вміст.

3.Вологе прибирання з оцтом теж може допомогти. Протріть все стінки і полиці вашого холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту: можна додатково залишити на полиці стакан з оцтом на пару годин.

4.Є ще один більш трудомісткий спосіб, але він допоможе усунути навіть застарілі аромати. Розведіть 1/1 нашатирний спирт з водою і помийте цим розчином холодильник. Після прибирання залиште дверцята відкритими на кілька годин, щоб вивітрився різкий запах  нашатирного спирту.

5.Ще один спосіб більш приємний, але більш витратний. Підсмажте трохи свіжозмеленої кави і розмістіть у відкритих ємностях в морозильній і основній камерах вашого домашнього агрегату.
Гуща і сам напій володіють аналогічною дією і їх теж можна використовувати. Зверніть увагу: напій повинен бути гарячим, а холодильник відключений від електроживлення.

6.Якщо в холодильнику постійно тримати відкриту баночку з содою, то ви застраховані від несподіваних ароматів на місяці. З содою також можна зробити і вологе прибирання. Це буде дуже ефективно.

7.Скоринки житнього хліба, розкладені в холодильнику на різних рівнях, допомагають позбутися від дивних запахів в камері холодильника. Таку ж дію надають порізані на шматочки яблуко, сир або сира картопля.

8.Пакетики чаю, розкладені на полицях прекрасно вбирають сторонні запахи.
9.Котячий наповнювач, сіль і цукор не гірше за інших борються з поганими запахами. Поставте їх в холодильник у відкритому посуді, і вони зроблять свою справу.

10.Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Вичавіть сік з половинки лимону, змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Цей спосіб чудово закріпить результат звичайного вологого прибирання.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!