Він просто погладив собаку, бездомний пес ліг і заплакав …

Він просто погладив собаку, бездомний пес ліг і заплакав …

У великих містах часто можна зустріти бездомних тварин. Люди позбавляються від них, як від обридлих іграшок. Якщо собака захворіла, постаріла або просто заважає планам людини, її немов сміття викидають.

Сотні людей проходять щодня повз цих відданих тварин, вони бачать ці нещасні очі, але йдуть у своїх справах. Багатьом немає діла до бездомних, іншим вони заважають. Люди навіть готові їх знищити, просто приймаючи за загрозу. Але ця історія про інших людей.

Вони дізналися, що в місті є старий і виснажений пес породи німецька вівчарка. Пес якимось чином потрапив в пастку, він жив в річковому каналі і був приречений на смeрть від голоду.

Але про неї повідомили хорошим людям. Волонтери опустилися в річковий канал і підгодовували собаку. Коли людина вперше за довгий час погладила пса, тварина заплакала. Він вже не чекав доброти від людей.

Зараз собака по кличці Біггі здоровий, ситий і любимий. Йому знайшли будинок і люблячого господаря.Навколо тисячі таких же тварин. Вони потребують допомоги, в любові, ласці і теплі. Не проходьте повз цих очей. Добро повертається сторицею!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!