Вона купила старий громадський туалет і перетворила його в квартиру своєї мрії!Тільки подивіться ,яка краса!

Вона купила старий громадський туалет і перетворила його в квартиру своєї мрії!Тільки подивіться ,яка краса!

Лора Кларк – архітектор з Англії. У 2005 році вона закінчила Школу мистецтв у Глазго і переїхала працювати в Лондон. Прогулюючись якось раз, Лора натрапила на занедбаний громадський туалет.

І хоча у більшості людей це місце не викличе захват, дівчина відразу закохалася в нього. В її голові почали народжуватися думки щодо того, як можна перетворити ці катакомби. Що вона і зробила …

Коли знайомі дівчата дізналися, що вона купила туалет, хтось сміявся, а хтось і зовсім думав, що вона збожеволіла.

Особливістю цієї громадської вбиральні є те, що вона знаходиться під землею. Будівля була побудована в 1929 році, але з 1980 року не функціонує.

У цих місцях не ступала нога людини вже понад 30 років. І дивлячись на стан приміщення це чітко читалося …

Сміття було скрізь!

Кругом – лише купа руїн і облуплені стіни

Спочатку Лора хотіла перетворити це приміщення в міні-кінотеатр або бар. Однак за три роки їй не вдалося врегулювати всі бюрократичні питання. І тоді дівчина вирішила зробити з цього непривабливого приміщення квартиру своєї мрії.

Практично всі роботи Лора виконала сама – від знесення перегородок і зведення нових до монтажу електропроводки і фарбування стін.

Лора купила це приміщення в 2011 році, а вже в 2016 її проект з мрії, в яку ніхто не вірив, перетворився в реальність.

А ось і остаточний результат. Як вам така кухня?

Дивлячись на ці царські хороми просто неможливо повірити, що колись вони були громадським туалетом. Ласкаво просимо в вітальню …

Тут у нас спальня

А ось і ванна кімната … Нічого зайвого!

Тепер вхід в квартиру Лори виглядає так. Охайно і одночасно в дусі навколишнього архітектури. Людина необізнана чи здогадається, що ця сходи ведуть в чийсь будинок.

А це щось на зразок балкона, де можна відпочити на свіжому повітрі

Що й казати, Лора потрудилася на славу! Можливо, її творіння припаде до смаку не кожному, проте для дівчини це дійсно будинок мрії. Кожен сантиметр тут ретельно продуманий і облаштований її власними руками.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!