Вперше за кілька років вони відкрили ящик з лічильником води. Там їх чекало ЦЕ!

У світі безліч жахливих речей, здатних нас налякати, одна половина з яких є справді небезпечною, а інша лише нам здається такою завдяки фільмам жахів і іншої фантастики. Як би там не було, немає в цьому світі нічого, що лякало б людей сильніше ніж невідомість або те, чого вони не розуміють. Тому хлопець на ім’я Роббі був шокований виявивши це страшне щось в ящику з лічильником води в будинку його батьків у Австралії.

«Знайшов щось виросше в ящику з лічильником води моїх батьків», – пост з яким дане фото було опубліковане користувачем Robbie1249 на сайті Imgur

«Допоможи, Imgur! Мої батьки вперше за кілька років відкрили ящик з лічильником води і виявили це. Ми не маємо ні найменшого уявлення, що це таке. Розміри ящика 20 х 40 см. Навколо гудуть мухи і більше не видно ніяких тварин. Ми боїмося прибирати це, поки не дізнаємося що це таке », – свідчить підпис до фото.

Смертоносні гриби? Отруйні павуки? Насправді все як завжди виявилося простіше.

Інтернет як завжди прийшов на допомогу у вигляді одного з коментаторів, який розповів, що це гніздо бджіл виду Tetragonula (дивитися з 2-ї хвилини)

Це було просто гніздо рідкісного виду бджіл, яких не часто можна побачити навіть в інтернеті. А мухи, що рояться навколо, були нічим іншим, як тими самими бджолами. Їх дійсно дуже легко переплутати з мухами, бо бджоли даного виду мають дуже маленькі розміри і не мають жал.

Ще кілька фотографій гнізд бджіл виду Tetragonula

Ті жахливі спайки, які ви можете бачити на фото це каркас гнізда. Запечатуючи спайки, бджоли перетворюють їх в осередки, за якими вони згодом пересуваються і в яких живуть. Навіть знаючи, що ці бджоли на 100% безпечні, все одно не хотілося б наштовхнутися на їх гніздо в реальному житті.

Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!